İlkbahar Düğünlerinin Centilmen Damatlarına Özel Stil Önerileri

Evlilik sezonunun açılmasıyla birlikte yeni evlenecek çiftlerin gelin ve damatlık arayışı da hız kazandı. Peki İlkbahar/Yaz 2020’de damatları nasıl bir stilde göreceğiz? İşte 2020 İlkbahar/Yaz sezonunun en şık damatlık stilleri…

Cesur Renklere Hazır Olun

Yeni sezonda damat adayları da mevsimin canlı renklerinden yararlanıyor. Günlük giyimde renkleri kullanmaktan çekinmeyen erkekler damatlık stillerinde de renklerinden vazgeçmiyor.

Açık Renk Takımlarla Genç Görünümler

Buz mavisi, gri, açık yeşil gibi pastel tonlar, 2020’de damatların genç görünümüne vurgu yapıyor. Klasik damat görünümlerine bir alternatif yaratmak istiyorsanız tercihinizi açık tonlardan yana kullanabilirsiniz.

Stilleri BirBirine Karıştırın

Klasik smokin stili spor detaylarla bir araya geliyor. Mavi tonlarındaki damatlıkların popüler olacağı 2020’de desenli papyonlarla modern, canlı ve dinamik bir stil yaratmanız mümkün.

Vintage Detaylara Merhaba Deyin

Son yıllarda vintage gelinlikler, gelin adaylarının favori modelleri arasında yerini alıyor. Peki damatlıklar neden vintage olmasın? İsterseniz tümüyle vintage bir damatlık tercih edebilir isterseniz daha küçük detaylarla vintage stili damatlığınıza uyarlayabilirsiniz.

Renkli Çiçeklerle Mevsimin Enerjisini Yakalayın

Damatlık seçimlerinizi renklendirip aksesuarları renklendirmemek olmaz. Yaka çiçeklerinde mevsimin enerjisini yansıtan minik çiçek buketleri ile stilinizi ortaya koyun.

Şık Kol Düğmeleri ile Stilinizi Tamamlayın

Damatlıkların en şık tamamlayıcılarından biri de kuşkusuz kol düğmeleri. Farklı tarz ve stillere hitap eden kol düğmesi modellerinden kendinize uygun olanı seçmek için adresiniz Altınbaş olmalı.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir