Sonbahar Gelinlerine Özel İlham Kareleri

Yılın en romantik mevsimi olan sonbahar, düğün organizasyonlarının da en çok yapıldığı sezonlardan. Doğanın sarı ve kızıl tonlarla bezendiği bu özel mevsimde evlenecek gelin adayları için gelinlik, saç, makyaj, mücevher ve gelin çiçeği önerileri hazırladık…

Sonbahar Gelinlerine İlham Verecek Gelinlik Stilleri

Sonbahar düğünlerinin en romantik düğünler olduğunu söylemek yanlış olmaz. Doğanın sarı ve kızıl tonlara büründüğü bu sezonda gelinlik stillerinde de romantik danteller, uzun kollar, bohem duruşlar tercih edilebilir.

Sonbahar Gelinlerine Özel Saç-Makyaj Stilleri

Sonbahar gelinlerinin saç ve makyaj stilleri de düğün konseptini bütünler nitelikte. Örgülerin iri dalgalarla bir araya geldiği saçlar, kızıl tonlarda makyajlarla bir araya gelerek romantizmi zirveye taşıyor.

Sonbahar Gelinlerinin Stilini Bütünleyecek Mücevherler

Altınbaş pırlantalar, sonbahar gelinlerinin romantik stillerini bütünleyecek kadar şık, zamansız ve göz alıcılar. Set halinde ya da tek tek tercih edebileceğiniz tasarımlara mutlaka şans vermelisiniz.

Sonbahar Gelinlerine Yakışan Romantik Çiçek Buketleri

Sonbahar gelinlerinin çiçek buketleri de mevsimin çiçeklerinden ve renklerinden ilham alıyor. Kabarık dev gelin buketleri sonbahar düğünlerinin dekorasyonunda kullanılan çiçeklerle de uyum sağlayacak.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir