Altınbaş Besties Karakterlerini Yakından Tanıyalım

Altınbaş’ın genç kızlar için tasarladığı ‘Besties‘ koleksiyonu çarpıcı tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Birbirinden eğlenceli 4 arkadaşın yıldızlara uzan hikayesine eşlik eden tasarımları ve bu karakterleri yakından tanıma zamanı… Bellatrix, Alya, Kleeia ve Navi… Hangisi tam da sizin gibi biri?

Birbirinden eğlenceli 4 arkadaşın yıldızlara kadar uzanan hikayesini sunan Besties Koleksiyonu yepyeni tasarım dokunuşları ile hayat bulan genç kız mücevherlerini içeriyor. Bellatrix, Alya, Kleeia ve Navi isimli 4 ayrı karakterin yer aldığı koleksiyon ile Besties’in ışıltılı dünyasını sizler de keşfedebilirsiniz.

Şeflerin Yıldızı: Navi

Besties’den şeflerin yıldızı olan Navi tam bir akrep burcu olarak öne çıkıyor. Sessiz ve sakin yapıya sahip olan Navi’nin takıları arasında genç kız uzun kolye modelleri ve genç kız küpe modelleri ışıldıyor. Eşsiz bir aşçı olan Navi, özellikle genç kızlar için altın kolye modelleriyle tercih sebebi oluyor.

Modanın Yıldızı: Bellatrix

Besties ekibinin sosyal medya fenomenleri arasındaki Bellatrix giyimine özen gösteren ve sinema ile ilgilenmekten keyif alanların favorisi oluyor. Genç kız altın kolye ve genç kız küpe modelleri ile ilgi çeken Bellatrix pozitif enerjisiyle öne çıkıyor. Genç kız altın bileklik çeşitleriyle de ilgi gören Bellatrix dış görünümüne özen gösteren ekip üyeleri arasında yer alıyor.

Teknolojinin Yıldızı: Alya

Besties grubunun heyecanlı ve tam bir koç burcu olan Alya’sı da ilgiyi üzerine çekiyor. Zaman zaman buluşmalarına geç kalan iyi bir uykucu olarak tanınan Alya, teknolojik aletlerle ilgilenmekten keyif alıyor. Genç kızlar için altın takılar denildiğinde akla gelen Alya, genç kız takı çeşitlerine hayatının her anında yer ayırıyor.

Sahnelerin Yıldızı: Kleeia

Duygusal ve narin yapıya sahip olan sahnelerin yıldızı Kleeia karakterini simgeleyen koleksiyonda genç kız altın bilezik modelleri ve genç kız altın kolye modelleri bulunuyor. Tam bir balık burcu olan Kleeia, sporcu kişiliğiyle de dikkatleri üzerine çekiyor.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir