23 Nisan’da Çocukları Mutlu Edecek Hediye Önerileri

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda miniklere bu özel günün anlamını öğretmek, onlar için eğlenceli programlar oluşturmak ve bayramlarını keyifle geçirmelerini sağlamak biz yetişkinlerin görevi. Onları mutlu edecek ve unutulmaz bir anı olarak saklayacakları hediyeler için ise doğru adres Altınbaş… Değerini hiç bir zaman kaybetmeyecek; kardeşten kardeşe, nesilden nesile aktarılacak çocuk takılarını sizin için seçtik…

Altın Çocuk Bilezikleri

Altınbaş, en kıymetli varlığınız olan çocuklarınızın için özel olarak ürettiği altın çocuk bilezikleri ile en güzel anlarınızı unutulmaz kılıyor.

Altın Çocuk Küpeleri

Her yaş grubundan çocukların kullanımına uygun olarak hazırlanan klipsli ve vidalı çocuk küpeleri özel bir koleksiyonla karşınızda!

Altın Çocuk İğneleri

Uğur böceği, papatya, çilek, uçurtma gibi ince dokunuşlara sahip altın iğneleri anlamlı birer hediye olarak bebeğinize alabilir ya da sevdiklerinizin bebekleri için hediye olarak düşünebilirsiniz.

Altın Bebek Emzikleri

Yeni bebek sahibi olan sevdikleriniz için güzel bir hediye arıyorsanız sizler de Altınbaş imzası ile sizlere sunulan altın bebek emziği modellerine göz atabilirsiniz.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir