Besties’den Öne Çıkan Beş Kolye Modeli

Altınbaş’ın renkli koleksiyonu Besties, 4 ayrı arkadaşın yıldızlara uzanan hikayesinden ilham alıyor. Duygusal ve narin yapısıyla öne çıkan Kleeia, soğukkanlı ve bilge olan Navi, sosyal medyanın gözde isimlerinden olan Bellatrix ve teknolojinin yıldızı olan Alya’nın yer aldığı koleksiyonda sizler de arkadaşlarınız için en uygun takıları bulabilirsiniz. İşte Altınbaş Besties Koleksiyonu‘ndan seçtiğimiz beş özel kolye tasarımı…

1. Altınbaş Besties Kalpli Balık Kolye

Altınbaş Besties Koleksiyonu için tıklayın.

Eğlenceli 4 arkadaşın odak noktası olduğu koleksiyon gençler için özel olarak tasarlanıyor. İçerisinde kolye, küpe, bilezik ve daha pek çok farklı tasarım bulabileceğiniz Besties Koleksiyonu günün her anında kullanabileceğiniz en özel takılarla öne çıkıyor.

2. Altınbaş Besties Yonca Kolye

Altınbaş Besties Koleksiyonu için tıklayın.

Sevdiğiniz arkadaşlarınız ile aranızdaki bağları güçlendirebileceğiniz takılar pozitif enerji dolu stillerin en önemli tamamlayıcıları arasında yer alıyor.

3. Altınbaş Besties Şimşek Kolye

Altınbaş Besties Koleksiyonu için tıklayın.

Balık burcu olan Kleeia aynı zamanda sportif kişiliğiyle öne çıkıyor. Koleksiyonun en önemli karakterleri arasında yer alan Kleeia, duygusallığı ile herkesi şaşırtıyor.

4. Altınbaş Besties Kalpli Göz Kolye

Altınbaş Besties Koleksiyonu için tıklayın.

Besties Koleksiyonu’nun bir diğer önemli ismi Navi akrep burcu özelliklerini taşıyor. Sessizliği ve sakinliği ile ünlü Navi, ışıltısıyla görenleri büyülüyor.

5. Altınbaş Besties Papağan Kolye

Altınbaş Besties Koleksiyonu için tıklayın.

Besties’in sosyal medya fenomeni olan Bellatrix giyimine özen gösteren ve sinema ile ilgilenmekten keyif alanlar için ideal bir karakter oluyor. Koç burcu olan Alya ise tam bir uykucu olarak dikkat çekiyor!

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir