Bahar Bitmeden Denemeniz Gereken 5 Makyaj Stili

Baharın yaza döndüğü bu günlerde evde geçen kısıtlama günleri kontrollü olarak sosyalleşilen günlere dönüyor. Hepimiz şık kıyafetlerimizle sokaklarda salınmayı ve neşeli makyajları çok özledik. Üstelik evde geçen günlerde ayna karşısında yeterince zaman geçirip farklı makyaj stilleri de denedik. Şimdi baharın enerjisini makyajımıza yansıtarak mutlu yaz günlerine birlikte geri sayalım mı?

Doğallık Ön Planda

2021 İlkbahar/Yaz sezonunda yokmuş gibi görünen doğal makyajlar oldukça moda. Bu makyaj stili için ihtiyacınız olanlar ise hafif yapılı bir BB krem, kırmızı tonlarda bir allık, dudak parlatıcısı ve aydınlatıcı ve kaşlarınız için sabitleyici…

Kızıl Tonlar

Maske kullanımıyla birlikte göz makyajının daha iddialı olması gerekliliği de ortaya çıktı. Bu yaz bakır ve kızıl tonlarla yapılmış, yoğun kirpik görünümlü buğulu göz makyajlarına yine kızıl tonlarda allık ve rujlar eşlik ediyor.

Pastel Vurgu

2021 İlkbahar/Yaz sezonunda tüm vurgunun göz makyajında olacağını söylemiştik. Karşınızda çarpıcı bir örnek. Pembe tonlardaki hafif ten ve dudak makyajını çarpıcı bir lila farla tamamlamaya ne dersiniz?

Gökkuşağı Etkisi

Gözlerinize gökkuşağını yansıtın! Pembe, kırmızı ve mavinin bir araya geldiği bu göz makjyajı özellikle de açık renkli gözlere çok yakışıyor.

Çarpıcı Çizgiler

Yine göz makyajının önde olduğu bir makyaj stili ile karşınızdayız. Siyah kuyruklu eyelinerı sarı ince bir farla tamamlayarak bu çarpıcı görünüme sahip olabilirsiniz.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir