Bu Yaza Damga Vuracak Saç Stilleri

2020 İlkbahar/Yaz kreasyonlarının sunulduğu moda haftalarında sezonun öne çıkacak saç renkleri ve modelleri hakkında fikir sahibi olmuştuk. Artık yaza sayılı günler var… 2020 Yaz sezonunu göz alıcı, bambaşka bir saç modeliyle karşılamak için senenin saç stillerine mutlaka göz atın! Üstelik bu saç modellerini evde kendiniz de yapabilirsiniz!

Islak ve Geriye Taralı

2020 Yaz sezonuna damga vuracak ilk saç stili geriye doğru taranmış ıslak görünümlü saçlar. Oldukça modern ve cazibeli olan bu model saçlar için bolca saç spreyine ihtiyacınız olacak.

Festival Örgüleri

Ünlü müzik festivallerinde görmeye alıştığımız ince ve karışık örgüler bu yaz sokaklarda da sıkça karşımıza çıkacak. Saçların ince sıralara ayrıldığı ve ince balık sırtı örgülerle şekillendirildiği bu stil, hem genç hem de cazibeli bir görünümün kapılarını aralıyor.

Küt Kahküller

Kahküller bu sene küt ve dümdüz. Kahkül kullanımına uygun bir yüzünüz varsa bu sene çok şanslısınız. Yazın bob kesim saç modellerinde küt kesim kahküller ile moda rüzgarları estirmek sizin elinizde…

Daha Açık Sarılar

Bu yaz renk açıcılara hayır demek pek mümkün olmayacak çünkü sarının en açık tonlarından platinler moda olacak. Cesur platinleri denemek için en uygun sezondayız!

Salaş At Kuyruğu

Bu yaz at kuyruğu saçlar başımızı ağrıtmayacak çünkü enseden toplanmış salaş at kuyruğu saçlar altın çağını yaşayacak. Geniş fiyonklarla ya da büyük tokalarla romantik bir hava da yaratan bu saç modelini mutlaka denemelisiniz.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir