Görüntülü Toplantılara Özel Saç ve Makyaj Önerileri

Home office çalışma düzeninin kendine has kuralları vardır ve planlı olmayı gerektirir. Bunların en başında da sabah erken kalkarak tıpkı ofise gidecekmiş gibi hazırlanmak gelir. Elbette home office çalışırken çok daha rahat parçalar tercih etmek yerinde olacaktır ancak özellikle görüntülü toplantılarda şık, bakımlı ve profesyonel görünmek önemlidir. Görüntülü toplantılara özel saç ve makyaj stillerini sizin için seçtik.

Örgülü Saç ve Hafif Bir Allık

Ev stiline en çok yakışan saç modellerinin başında salaş örgüler geliyor. Hem konforlu hem de şık olan örgüleri, home office günlerinizde yapacağınız görüntülü toplantılarda rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bu stili hafif bir allık ile bütünlemeniz yeterli olacaktır.

Dağınık Topuz ve Şeftali Tonlu Ruj

Home office çalışma düzenine sahipseniz ve görüntülü bir toplantı randevunuz varsa yapabileceğiniz en kolay saç modeli dağınık bir topuz olacaktır. Çabasız şıklığın anahtarı dağınık topuzunuzu şeftali tonlarında bir ruj ve hafif bir rimel ile tamamlarsanız oldukça fresh bir görünüme sahip olacağınıza emin olabilirsiniz.

Yana Ayrılan Dalgalı Saçlar ve Nude Tonda Makyaj

Saçlarınız doğal olarak dalgalıysa şanlısınız, düz saçlara sahipseniz ve dalgalı saçlara özeniyorsanız da işiniz çok zor değil. Bir maşa yardımıyla saçınızı kulağınızın altından başlayarak hafifçe maşalayın ve saçlarınızı yandan ayırarak tek bir yöne atın. Bu şık stili teninize yakın renklerde yapacağınız hafif bir makyaj ile tercih edebilirsiniz.

Ortadan Ayrılmış Düz Saç ve Eyeliner

Ortadan ayrılmış düz saçlar her zaman stil sahibi, bakımlı ve güzel görünür. Bu tarz bir saç modelini ince bir eyeliner çekerek ve şeftali tonlarında bir ruj ile birlikte oldukça rahat kullanabilirsiniz.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir