Bize Göre Aşkın Rengi Mavi: Altınbaş Safir Mücevher Önerileri

Aşkın, sevginin tanımı herkes için farklıdır. Bu özel hislerin yaşanma biçimi de elbette. Peki parmak izi kadar özel olan aşkın rengini neden tek bir renkle sınırlı tutalım? Örneğin Altınbaş için aşkın rengi mavidir. Aşk Altınbaş için tıpkı mavi gibi özgürlüğü, umudu, pozitifliği ve mutluluğu ifade eder. Peki mavinin mücevher hali? Elbette safirdir. Derin, anlamlı ve stil sahibi safir taşlı mücevherler ile aşkı yaşama ve ifade etme zamanı…

Altınbaş Pırlanta Safir Yüzük

Ürüne gitmek için tıklayın.

Safirin pırlantalar ile çevrelendiği bu şık yüzük, hem evlilik teklifi hem de Sevgililer Günü hediyesi olarak harika bir seçim.

Altınbaş Pırlanta Safir Kolye

Ürüne gitmek için tıklayın.

Pırlanta ve safirin göz kamaştıran birlikteliğini yansıtan modern ve şık kolye modelleri için Altınbaş safir kolye modellerine mutlaka göz atmalısınız.

Altınbaş Pırlanta Safir Küpe

Ürüne gitmek için tıklayın.

Elegan, stil sahibi ve çok şık… Altınbaş pırlanta safir küpe modelleri harika Sevgililer Günü seçenekleri olarak karşınızda!

Altınbaş Pırlanta Safir Bileklik

Ürüne gitmek için tıklayın.

Pırlanta ve safirin bileklerde zarafetle ışıldaması için tasarlanan Altınbaş safir pırlanta bileklikler, aşkın en özel ifadelerinden oluyor.

Altınbaş Elmas Safir Yüzük

Ürüne gitmek için tıklayın.

Zamansız, şık ve çok özel… Safir ve elmasın muhteşem birlikteliğini yansıtan yüzükler her kadının sahip olmak isteyeceği türden…

Altınbaş Elmas Safir Kolye

ürüne gitmek için tıklayın.

Elmas ve safirin şıklığı ile göz kamaştıran bir kolyenin harika bir Sevgililer Günü hediyesi olacağını unutmayın!

Altınbaş Elmas Safir Küpe

Ürüne gitmek için tıklayın.

Elmas ve safirin zarif bir küpede bir araya geldiği bu tasarım, şıklığı ile göz kamaştıran kadınların vazgeçilmezi olacak.

Total
32
Shares
Facebook 32
Tweet 0
Pin 0
Reddit 0
Mail 0
WhatsApp 0

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.