Çocukları Sevindirecek Bayramlık Hediye Önerileri

Bu sene Ramazan Bayramı’nı önceki bayramlardan daha farklı geçireceğiz. Ailelerle akrabalarla sosyalleşirken daha dikkatli olacağımız bu Ramazan Bayramı’nda çocukları mutlu edecek gelenekleri yaşatmakta ise fayda var. Çocukların Ramazan Bayramı’nı mutluluk ve keyifle geçirmeleri için onlara özel bayramlıklar ve hediyeler seçmenin tam zamanı. Kız çocuklarının zevkine uygun hediye alternatiflerini sizin için seçtik…

Altınbaş Çocuk Kiraz Küpe

Kız çocukların en sevdiği takılardan olan küpeler, Altınbaş yorumuyla eğlenceli sembollerle bir araya geliyor. Kiraz ve nazar boncuklu bu küpe ile minik kız çocuklarını mutlu edeceğinizi garanti edebiliriz.

Altınbaş Çocuk Koyun Bilezik

Kız çocuklarının minik kollarını süsleyecek bilezikler, eğlenceli figürler ile sevimliliğini ikiye katlıyor. Koyun figürlü bu bileklik, süslü kızların kolundan çıkarmayacağı bir anı olacak.

Altınbaş Pırlanta Çocuk Fil Kolye

Kız çocukları da tıpkı anneleri gibi pırlanta kolyeleri ile şık olmak isteyebilir. Fil figürlü bu sevimli kolye, minik kızınızın ilk pırlantası olmaya aday.

Altınbaş Pırlanta Çocuk Atlıkarınca Küpe

Lunaparkların en sevilen oyuncağı atlı karıncalar, Altınbaş’ın eğlenceli tasarımları ve pırlantalar ile miniklerin kulaklarında yerini alıyor.

Altınbaş Pırlanta Çilek Bileklik

Çocukların en sevdiği meyvelerden ilham alan Altınbaş, pırlanta detaylı çilek figürlü bu bileklik ile minik kızları mutluluktan havalara uçuruyor.

Altınbaş Pırlanta Çocuk Civciv Kolye

Minik sarı civcivler, minik kızların en sevdiği kolyelerini süslüyor. Altınbaş’ın pırlanta detaylarla tasarladığı civciv kolyeye çocuklar bayılacak.

Altınbaş Çocuk Ayak İzi Bilezik

Ayak izi detaylı bu sevimli bilezik, süslü kızların anneleri ile şıklık yarıştırmasına neden olacak kadar şık.

Altınbaş Çocuk Kaplumbağa Küpe

Minik kaplumbağalar, her zaman çocukların ilgisini çeker. Şimdi sevimli kaplumbağalar, miniklerin kulaklarında…

Altın Çocuk Nazar Boncuklu Künye

Klasik bir çocuk hediyesi arıyorsanız bu künye tam size göre. Nazar boncuğu detaylı künyelere, miniklerin adını yazdırmanız da mümkün.

Altınbaş Çocuk Kedi Küpe

En sevdiği evcil hayvanı minik kızınızın kulaklarını neden süslemesin? Kedileri seven bir kız çocuğuna sahipseniz bu küpe tam ona uygun bir hediye olacak…

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir