Sevginizi O’na Özel Hediyelerle İfade Edin

Birini mutlu etmek istediğinizde ona en güzel hediyeleri almak için harekete geçebilirsiniz. Seçeceğiniz her hediye elbette onu çok mutlu edecek, hediyenizi hep saklayacaktır. Ancak el emeği göz nuru olan veya kişisel detaylar taşıyan bir hediyenin değeri, en pahalı hediyelerden dahi özel olabilir. Tamamen hayal gücünüzle şekillenecek kişiye özel hediye seçeneklerini, özel tasarım yaptırabileceğiniz gibi el emeğiniz ile de hazırlayabilirsiniz.

Sevgililer Günü’nde ona özel bir hediye hazırlayarak hatırlanacak bir anı bırakmak istemez miydiniz? İşte size ilham verecek, kişiye özel hediye seçenekleri arasından en özgün ve romantik hediye önerileri…

Kişiye Özel Tasarım Hediyeler

İnsanlar her ne kadar bu zaaflarını belli etmeseler de hayatlarıyla ilgili detayların birileri tarafından fark edilmesinden çok hoşlanırlar. O’nun hayatında da bazı zaafları mutlaka vardır. En sevdiği kitap, en sevdiği dizi, en sevdiği film ile birkaç detayı yakalayın. Bu ve benzeri detayı yakaladıktan sonra artık elinizde büyük bir fırsat olduğuna inanın. Son zamanlarda kitap kapakları, film-dizi karakterleri; kupa, broş, telefon kabı gibi birçok nesne ile birleştirilebiliyor. Bu özel ve özgün tasarımlarla onu çok şaşırtacaktır. Üstelik bu tür hediyelere onun hatta ikinizin ismini yazdırabilirsiniz.

Fotoğraflarınızı Taşıyan Nesneler

En güzel fotoğraflarınızı O’nun her zaman kullanabileceği nesnelere bastırmakta güzel bir hediye hazırlayabilirsiniz. Masasına koyabileceği bir saat veya daima üzerinde taşıyabileceği bir kolye; her baktığında yüzünü gülümsetecek, kendini özel hissettirecektir.

Bir Kutu Dolusu Anı

Bu zamana kadar sakladığınız anıları bir araya getirerek el emeği göz nuru şahane bir hediye oluşturabilirsiniz. Anılarınızı bir araya getirme işlemini farklı şekillerde yapabilirsiniz. Bir defter alarak içerisine yapıştırabilirsiniz. Böylece ekleyeceğiniz güzel sözler ve el yazınızla tamamen emeğinizden oluşan bir hediye hazırlamış olursunuz.

El Emeği Göz Nuru Hediyeler

Hediyenize emeğinizi işçiliğinizi katmak da isteyebilirsiniz. Bunun için kadınlar örgü atkı veya bere, erkekler ise boncuk ve aparat yardımlarıyla yapılan aksesuarları tercih edebilir. Tamamen sizin hayal gücünüzle oluşan bu hediyelerin anlamı da yeri de farklı olacaktır.

Asla Unutulmayacak Bir Hediye: Sesiniz!

Kişiye özle hediye seçeneklerini daha da özelleştirirsek onun için bir ses kaydı almaya ne dersiniz? Sesinizin kötü olduğunu düşünebilirsiniz ancak fikir ve emeğiniz her şeye değecektir. Bunun için bir stüdyoya girebilir veya kendi imkânlarınızı kullanabilirsiniz. O’nun en sevdiği şarkıyı yorumlayabilir veya onun için yazdığınız birkaç cümleyi güzel bir müzikle birleştirerek ona sunabilirsiniz. Bu hediyenizi bir ömür saklayacak, her seferinde mutlulukla anımsayacaktır.

Total
0
Shares
Paylaş 0
Tweet 0
Pin'le 0
Paylaş 0
Paylaş 0
Paylaş 0

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir