Sevgililer Günü’ne Özel Uygun Fiyatlı 5 Kolye Önerisi

Bu sene Sevgililer Günü’nü evde kutlayacak olsak da bu ne şık olmaya ne de sevdiklerimizi onlara özel hediyelerle mutlu etmek için engel değil. Hele de umuda, hatırlanmaya ve güzel dileklere bu kadar ihtiyacımız olan bu günlerde… Üstelik sadece sevgiliniz, eşiniz için değil sevdiğiniz bir arkadaşınız, anneniz ya da kardeşiniz için de en saf sevginin ifadesini sunabilirsiniz. Hem bütçenizi yormayacak hem de kendiniz ya da sevdiklerinizi mutlu edecek bir Sevgililer Günü hediyesi için uygun fiyatlı 10 kolye önerimiz karşınızda…

1. Altınbaş Life Sonsuza Kadar Kolye

ürüne gitmek için tıklayın.

Sevgililier Günü hediyeniz iyi dileklerinizi yansıtsın ve mesajınızı taşısın istiyorsanız, Altınbaş Life Sonsuza Kadar kolye, tam size göre bir seçenek.

2. Altın Daireli Kolye

ürüne gitmek için tıklayın.

Siz ya da hediye alacağınız kişi geometrik formlardan hoşlanıyorsanız taşlarla süslü üç daireli zincir kolye, zevkinizi yansıtacak bir seçim olabilir.

3. Altın Palmiye Kolye

Ürüne gitmek için tıklayın.

Hediye alacağınız kişi yaz tutkunuysa üzerinde palmiye sembolü olan bu kolyenin, her baktığında ona en sevdiği tatili hatırlatması mümkün olacak.

4. Altın Kalp Kolye

Ürüne gitmek için tıklayın.

Bir kadın ve bir erkeğin geriye doğru esneyerek el ele tutuşmasıyla ortaya çıkan bu stil sahibi kalp sembolü, sonsuz bir aşkın ifadesi olacak.

5. Altın Sonsuz Kalp Kolye

Ürüne gitmek için tıklayın.

Sonsuza kadar sürecek bir sevgi ve aşkı ifade etmenin en şık yolu… Zarif kolyelerden hoşlanan kadınlar için bu kolye, kesinlikle biçilmiş kaftan!

Total
0
Shares
Paylaş 0
Tweet 0
Pin'le 0
Paylaş 0
Paylaş 0
Paylaş 0

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir