2020 Yaz Sezonunun En Trend Stilleriyle Tanışın

Özlemle beklediğimiz yaz sezonuna nihayet kavuşmak üzereyiz. Bu yaz, kışın negatif atmosferini unutturma konusunda oldukça iddialı geliyor. 2020’nin en popüler trendleri arasında neon renkler, şortlu klasik takım elbiseler, yelekli kombinler ve jeanler öne çıkarken gardıropları karıştırmanın zamanının geldiğini müjdeliyor.

Neon Renkler

Geçtiğimiz sezonlarda onların ayak seslerini duymuştuk. Şimdi sezonu domine etmek için karşımızdalar. Neon yeşiller, sarılar, pembeler, maviler, Oscar de la Renta’dan Valentino’ya, Marni’den Christopher Kane’a kadar pek çok ünlü modacının koleksiyonundan göz kırpıyor.

Şortlu Takımlar

Bu yaz pantolon-ceket takımlar yerini şort-ceket takımlara bırakıyor. Son derece modern ve cesur bir stil olarak karşımıza çıkan şortlu takımlar ofis hayatına yepyeni bir soluk kazandıracağa benziyor.

Yelekli Kombinler

Uzun zamandır hayatımızda olmayan yelekler bu yaz çok moda. Umarız 2000’li yıllarda severek giydiğiniz yelekleri atmamışsınızdır, yoksa mutlaka bir yenisini almanız gerekecek. Yelekli kombinler hem ofis hem de günlük şıklığı bütünlerken bu sene gözdeniz olacak…

Jean Farkı

Her yaştan ve stilden kadının vazgeçilmezi jean’ler bu sezon altın çağını yaşıyor. Ünlü moda evleri bize şöyle sesleniyor: Jean, daha fazla jean, çok daha fazla jean… Bu çağrıya kulak vermemek elde değil!

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir