77. Venedik Film Festivali’nin İlham Veren Kırmızı Halı Görünümleri

77. yılına giren Venedik Film Festivali başladı. Kapsamlı tedbirler eşliğinde organize edilen festivalin dünyaca ünlü konukları korona tedbirlerine dikkatle uyarken kırmızı halı görünümleriyle de bizleri büyülüyor. 12 Eylül’de son bulacak festivalden özlediğimiz kırmızı halı görüntüleri hızla akarken şıklıklarıyla büyüleyen ünlü yıldızların stillerini mercek altına almaya başlıyoruz.

Taylor Hill

Fotoğraf / Instagram @taylor_hill

Festivalin kırmızı halısının en büyüleyici görünümlerinden biri kuşkusuz Taylor Hill’e ait. Uçuş uçuş şifon Etro elbisesi ve buğulu göz makyajıyla dikkatleri üzerine toplayan Hill, sonbahar davetleri için de harika bir ilham kaynağı oluyor.

Cate Blanchett

Fotoğraf/ Instagram: Cate.Blanchett

Jüri başkanı Oscar’lı aktris Cate Blanchett sabah saatlerinde festivalin yapılacağı alana geldiğinde maskesini çıkarmamaya özen gösterdi. Ünlü aktris kırmızı halı şıklığında ise daha önce 2015 yılında giydiği Esteban Cortazar imzalı elbisesini tekrar giymeyi tercih ederek takdir topladı.

Anna Foglietta

Fotoğraf / Instagram @foglietta.anna

Ünlü İtalyan aktris Anna Foglietta, Giorgio Armani imzalı şık elbisesiyle Venedik Film Festivali’nin en dikkat çeken görünümlerinden biri oldu.

Elodie

Fotoğraf / Instagram @elodie

İtalyan şarkıcı Elodie, gümüş rengi elbisesi ile kırmızı halının en çok konuşulan isimlerinden biri oldu. Donatella Versace imzalı elbise, genç yıldızın kusursuz fiziğini gözler önüne çıkardı.

Lotte Verbeek 

Fotoğraf / Instagram @lotteverbeek

Hollandalı aktris Lotte Verbeek, Alberta Ferretti elbisesi ile kırmızı halıda boy gösterirken, bu şık stili ile 2021 davet stillerine ilham vereceğini kanıtladı.

Paola Turani

Fotoğraf / Instagram @paolaturani

Naeem Khan tasarımı kırık beyaz boyundan bağlı elbisesiyle kırmızı halının en dikkat çeken isimlerinden olan Paola Turani, zarif stilini buğulu kızıl tonlu makyajı ile tamamladı.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir