İlkbaharın Modası Süet

2020 İlkahar/Yaz sezonuna 70’lerin stillerinin damga vuracağından bahsetmiştik. Süet olmadan 70’ler mümkün mü peki? Elbette hayır. Süet ceketlere, elbise ve eteklere gardırobunuzda yer açmanın tam sırası.

Süet Etek

İşte gerçek bir 70’ler detayı. Süet etek! Özellikle de püsküllü olanları tercih ederek harika bir 70’ler ikonu olabilirsiniz.

Püsküllü Ceket

Kovboy filmlerinden fırlamış gibi görünmenin tam zamanı. Uzun ya da kısa çiçekli bir elbise ile tamamlayabileceğiniz püsküllü süet ceketinizle şık ve stil sahibi bir görünüm yaratmak elinizde.

İspanyol Paça Jean İle Birlikte

2020 İlkbahar/ Yaz defilesinde Celine, süet görünümleriyle bizi büyüledi. İspanyol paça jean ile birlikte kullandığınızda 70’ler görünümünü daha da vurgulayabileceğiniz harika bir kombin önerisi.

Süetleri Hangi Mücevherlerle Kombinleyelim

Daha çok toprak tonlarıyla karşımıza çıkan süet kıyafetlerinizle gerçek bir 70’ler görünümü yaratmak için takı seçiminize de önem göstermelisiniz. Toprak tonları ile çok yakışan modern çizgilere sahip altın mücevherlerle bu kombinlere hayat vermek istiyorsanız Altınbaş Denge Koleksiyonu ürünlerine mutlaka göz atmalısınız!

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir