Online Görüntülü Toplantılara Özel Stil Önerileri

Tüm dünyanın home office çalışma stili ile tanıştığı bugünlerde, tüm işler, görüşmeler hatta toplantılar bile online görüntülü konuşma uygulamaları aracılığı ile gerçekleştiriliyor. Home office çalışırken çoğunlukla rahat bir ev stili benimsense de video call’larda ofiste olduğu gibi şık, bakımlı ve stil sahibi olmak hem karşınızdakilere hem de işinize gösterdiğiniz saygının bir ifadesidir. Online toplantılara özel şık ve rahat kombin önerilerini sizin için derledik.

Renkli ve Enerjik

Enerjinizin ekranın diğer ucuna geçirecek renkli seçimlerle hem ofisteki kuralları biraz esnetebilir, hem de ev stilinizin, hayat enerjinizin ne kadar canlı olduğunu gösterebilirsiniz. Sezonun modasını yansıtan mercan rengi, sarı, kobalt mavi gibi bluzlarınızı tercih edebilirsiniz. Böyle renkli bir kombine, dağınık bir topuz ve iddialı bir halka küpe çok yakışacaktır.

Ürüne gitmek için tıklayın.

Romantik ve Elegan

Pastel tonlar ve volanlar yeni sezonun trendleri arasında yer alıyor. Home office çalışmanız trendleri takip etmenize ve stilinize uyarlamanıza engel değil. Bu tarz pastel ve romantik stilleri zarif damla küpelerle tamamlayabilir ve saçlarınızı küçük bir mandal toka ile hafifçe arkadan tutturabilirsiniz.

Ürüne gitmek için tıklayın.

Cool ve Profesyonel

İşte çok bilindik ancak her zaman moda olan bir stil önerisi. Çizgili bir gömlek, at kuyruğu, numaralı ya da dinlendirici kalın çerçeveli bir gözlük ve coolluğun sonuna kadar açılan kapıları… Bu tarz bir stil tercih ederseniz küpe kullanmaktan kaçınmalı, tercihinizi ince ve zarif tek taş kolyelerden yana kullanmalısınız.

Ürüne gitmek için tıklayın.

Eğlenceli ve Doğal

Yaratıcı bir işte çalışıyor ve ofis şartlarında da smart casual stilde çalışabiliyorsanız stilinizi biraz daha esnetebilir, doğal ve salaş halinizi iş arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Eğlenceli ve doğal stilinizi basic bir tişört, sevimli ve rahat bir salopet ve çoklu yüzük kombinleri ile vurgulayabilirsiniz.

Ürüne gitmek için tıklayın.

Evde Verimli Çalışmanın İpuçları için Tıklayın.

En İyi Görüntülü Konuşma Uygulamaları için Tıklayın.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir