Yazlık Şapkaları Günlük Stile Uyarlamanın En Şık Yolları

Son yıllarda hasır sandalet ve şapkalar sadece tatil beldelerinde değil şehir hayatında da sokak modasının en önemli parçaları haline geldi. Aslında hasır şapkaları günlük hayatta kullanmak modanın ötesinde sağlık için de çok önemli. Güneşin cilde zarar veren etkilerinden sık sık bahsettiğimiz bu günlerde günlük hayatta güneş kremi sürmek kadar şapka kullanmanın da pek çok faydası var. Peki hasır şapkalarınızı günlük stilinize nasıl uyarlamalısınız? Karşınızda yazlık şapkaları günlük stile uyarlamanın en şık yolları…

Bu yaz uzun eteklerin yazı… Çiçekli, düz renk, yırtmaçlı, pileli ya da belden bağlamalı olması farketmiyor, uzun etekler bohem görünüm için kadınların vazgeçilmezi oluyor. Maksi eteklerinizi bir crop top ile tamamlayıp hasır şapkanızı da kombine eklediğinizde bohem şıklığın kapılarını sonuna kadar aralamış olacaksınız.

Yazlık şapkalar ile yaratabileceğiniz stillerin bir sınırı yok. İşte genç ve dinamik bir örnek daha. Cat eye diye tabir edilen sivri ve renkli kalın çerçeveli gözlüklerinizle aynı renkte seçeceğiniz bir şapka sizi bir stil ikonu haline getirebilir.

Maksi eteklerle olduğu gibi mini eteklerle de bohem bir görüntü yaratmak elinizde. Akşam üzeri hava serinlediğinde üzerinize alacağınız bir kot ceketle daha da şık olacağınıza şüphe yok.

Şehrin sokaklarında bir turist gibi dolaşabilirsiniz. Uzun salaş bir elbise, sırt çantanız ve hasır şapkanız ile stil sahibi bir turist gibi sokakları arşınlamanın tam sırası…

Hasır şapkalarının renklileri de çok moda. Yazlık tiril tiril bir elbise, sırt çantası, güneş gözlüğü ve renkli bir hasır şapkadan oluşan bu kombin hem rahat hem de çok şık.

Kombinize uyumlu renkte bir şapka ile daha da şık olmak mümkün. Uzun etek ve crop takımların çok moda olduğu bu yaz renkli şapkalarla kombininizi sporlaştırmayı unutmayın.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir