Altınbaş’tan Her Tarza Uygun 22 Ayar Altın Bileklikler

22 ayar altınları şık ve benzersiz tasarım anlayışıyla yorumlayan Altınbaş, her yaştan, her stilden kadının kalbini çalacak farklı bileklik modelleri sunuyor. Günlük kullanımda ya da davet stilinde en şık tamamlayıcınız olacak 22 ayar bilekliklerden bakın bizim favorilerimiz hangileri?

Ürüne gitmek için tıklayın.

Aksesuar tercihlerinde altının ışıltısını arayan hanımlar için, özellikle günlük kullanımda beğeni toplayan 22 ayar altın bileklikler birbirinden güzel modelleriyle öne çıkıyor.

Şıklığının yanı sıra tasarıma anlam katan mesajlar ve figürler içeren altın bileklik modelleri farklı ve dikkat çekici bir tavır oluşturmanıza yardımcı oluyor. Klasik figürleri veya kişiselleştirebilir figürleri içeren altın bileklik modelleri arasında bereket, şans, nazar, melek, aşk, temalı modeller yer alıyor.

Ürüne gitmek için tıklayın.

Kişisel beğeniniz doğrultusunda seçebileceğiniz altın bileklikler zincir görünümlü klasik modellerden çeşitli figürler içeren modellere uzanan geniş bir koleksiyon halinde sunuluyor.

Her yaşa uygun alternatiflerin bulunabileceği Altınbaş 22 ayar altın bileklik koleksiyonu için Altınbas.com‘u ziyaret etmeyi unutmayın!

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir