Centilmen erkeklere özel en şık kol düğmesi ve yaka iğneleri

Şıklığına ve stiline önem veren erkeklerin en sevdiği aksesuarlardan olan yaka iğneleri ve kol düğmeleri, Altınbaş yorumuyla şıklığın zirvesini yaşatıyor. Sezonun öne çıkan yaka iğnesi ve kol düğmelerinden sizin için seçtiğimiz modellere mutlaka göz atın.

Altın Yaka İğnesi Modelleri

Gömlek, erkeklerin en çok giydiği kıyafetlerden biridir. Gömlek yakalarını birleştirmeye yarayan yaka iğnesi, şıklığına önem veren erkeklerin tercihlerinden biri olmuştur. Yaka iğnesiyle gömleğinizin yaka kısmının daha düzgün durmasını sağlayabilir, ufak bir dokunuşla tarzınızda büyük büyük bir değişiklik oluşturabilirsiniz. Pek çok farklı materyalden üretilebilen yaka iğnelerinin en şık olanlarından biri altın yaka iğneleridir. Özel günlerde anlamlı bir hediye olarak altın yaka iğnelerini tercih edebilirsiniz. Altınbaş yaka iğneleri, farklı tasarımlarıyla erkek stilinin vazgeçilmezleri arasındadır.

Pırlanta Kol Düğmesi Modelleri

Gömleklere şık bir hava kazandıran Altınbaş pırlanta kol düğmeleri, zarif tasarımlara sahiptir. Pırlanta kol düğmeleri, her zamanda ve mekanda uyum içinde kullanılabilir. Kol düğmesindeki pırlanta detaylar, tasarımların daha şık görünmesine imkan verir. Her ortamda şıklığı ile akıllarda yer edinmekten mutluluk duyan erkeklerin tercihi olan pırlanta kol düğmelerinin pratik bir kullanımı bulunuyor. Siz de her zevke hitap eden modeller içerisinde, tarzınızı ortaya çıkaracak ve belirginleştirecek seçenekleri bulabilirsiniz. Altınbaş kol düğmeleri, erkek şıklığının simgesidir.

Altın Kol Düğmesi Modelleri

Şıklığını pekiştirmek isteyen erkeklerin bulunduğu ortamda kendini öne çıkarmasını sağlayan Altınbaş erkek kol düğmeleri, her modeliyle dikkat çekiyor. Modern ve zarif dokunuşlara sahip olan seçenekleriyle göz kamaştıran koleksiyon, farklı zevk ve beğenilere hitap ediyor. Özel bir davette ya da iş hayatında daha şık görünmenin en kolay yolu olan kol düğmeleri, pratik bir şekilde kullanılabiliyor. Modern tasarımlardaki düğmelerinin yanı sıra üzerinde tuğra gibi tarihsel simgelerin de bulunduğu seçenekler, stil sahibi erkeklerin beğenisine sunuluyor.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir