İstanbul Jewelry Show 2023 başlıyor

Dünyanın en büyük beş mücevher fuarı arasında yer alan Istanbul Jewelry Show, 16-19 Mart 2023  tarihleri arasında Elmas Kule sponsorluğunda, İstanbul Fuar Merkezi’nde organize ediliyor.

Sektörün önemli firma ve markalarını alıcılar ile buluşturarak, mücevher sektörünün gelişmesine ve büyümesine katkı sağlayan Istanbul Jewelry Show, yeni iş fırsatları ve bilgi paylaşımı açısından en uygun platformu sağlıyor.

İstanbul Jewelry Show’da katılımcıları neler bekliyor?

Mücevherat

Türkiye, altın mücevher pazarı büyüklüğü açısından Hindistan, Çin, ABD ve Rusya ile dünyanın en büyük beş pazarı arasında yer alırken, üretim merkezi olarak son teknolojiye sahip ve geniş ürün yelpazesinde üretim yapabilecek kapasitededir. Önde gelen mücevherat firmalarının ürünleri organizasyonun en ilgi çekici kısmını oluşturuyor.

Makine/alet ve ekipman

Makine/Alet ve Ekipmanları için ayrılmış salonda, son teknoloji ürün ve hizmetler sergileniyor. Yerel ve uluslararası katılımcıların yer alacağı bu bölümde, dünya mücevher sektöründeki en son üretim trendlerini incelemek mümkün.

Gümüş takı

Y kuşağının en çok tercih ettiği takı gruplarından olan Gümüş Takılar, katılımcı firma ve markalar tarafından fuarda sergileniyor ve fuara özel olarak hazırlanan koleksiyonlar görücüye çıkıyor.

Taş ve Montür

Türkiye ve yurtdışından katılımcı olarak yerini alan firma ve markalar, pırlantadan değerli ve yarı değerli taşlara, inciden montüre kadar çeşitli segmentlerdeki ürünlerini sergiliyor. 


Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir