Düğün Hediyesinde İddialı Seçimler: 22 Ayar Setler

Düğün setinizi nasıl alırdınız? Sade mi yoksa gösterişli mi? Son yıllarda yükselişini sürdüren minimal mücevher tasarımaları size hitap etmek zorunda değil. Daha geleneksel, iddialı ve gösterişli tasarımlardan hoşlanan cesur bir kadın olabilirsiniz. O zaman hem modern hem şık hem de iddialı Altınbaş Düğün Setleri ile tanışma zamanı…

altın düğün setleri için tıklayın.

Işıltıları ve duruşlarındaki ağırlık nedeniyle tüm dikkatleri üzerlerine toplayan 22 ayar altın setler, nişan ve evlilik törenlerinin vazgeçilmez takıları olarak da görülüyor. Evlilik, yıldönümü, doğum, doğum günü gibi özel zamanlarda da tercih edilen setler, kadınların favori aksesuarları arasında yer alıyor.

altın düğün setleri için tıklayın.

Ağırlıklı olarak sarı ve yeşil altın kullanılan düğün setleri ince işçilikleri benzersiz ve kıymetli kılıyor. Yeşil ve sarı altın kullanımıyla üretilen farklı süslemelerin yarattığı ahenk sizi çok farklı hissettirecek. Trabzon set gibi gelenekselleşmiş ve gösterişli modelleri olduğu gibi daha sade ve modern tasarıma sahip setler de beğenilere sunuluyor.

altın düğün setleri için tıklayın.

Altınbaş’ın iddialı ve şık altın düğün setleri ile tanışmak için online mağazayı ziyaret etmeyi unutmayın…

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir