Düğün Hediyesinde İddialı Seçimler: 22 Ayar Setler

Düğün setinizi nasıl alırdınız? Sade mi yoksa gösterişli mi? Son yıllarda yükselişini sürdüren minimal mücevher tasarımaları size hitap etmek zorunda değil. Daha geleneksel, iddialı ve gösterişli tasarımlardan hoşlanan cesur bir kadın olabilirsiniz. O zaman hem modern hem şık hem de iddialı Altınbaş 22 Ayar Düğün Setleri ile tanışma zamanı…

Ürüne gitmek için tıklayın.

Işıltıları ve duruşlarındaki ağırlık nedeniyle tüm dikkatleri üzerlerine toplayan 22 ayar altın setler, nişan ve evlilik törenlerinin vazgeçilmez takıları olarak da görülüyor. Evlilik, yıldönümü, doğum, doğum günü gibi özel zamanlarda da tercih edilen setler, kadınların favori aksesuarları arasında yer alıyor.

Ürüne gitmek için tıklayın.

Ağırlıklı olarak sarı ve yeşil altın kullanılan setleri ince işçilikleri benzersiz ve kıymetli kılıyor. Yeşil ve sarı altın kullanımıyla üretilen farklı süslemelerin yarattığı ahenk sizi çok farklı hissettirecek. Trabzon set gibi gelenekselleşmiş ve gösterişli modelleri olduğu gibi daha sade ve modern tasarıma sahip setler de beğenilere sunuluyor.

Ürüne gitmek için tıklayın.

Altınbaş’ın iddialı ve şık 22 Ayar Altın Takı Setleri ile tanışmak için online mağazayı ziyaret etmeyi unutmayın…

Total
0
Shares
Paylaş 0
Tweet 0
Pin'le 0
Paylaş 0
Paylaş 0
Paylaş 0

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir