Nostalji Sezonuna Merhaba: Madalyon Kolyeler

Hem nostaljik bir esinti hem de zamansız bir aksesuar olan madalyon kolyeler, sonbaharda daha da popüler hale geliyor. Sezonun en şık altın madalyon kolyeleri ile tanışmaya hazırsanız, sizi haberimize alalım…

Ürüne gitmek için tıklayın.

Madalyon Kolye Nedir?

Madalyon kolye, içerisinde küçük fotoğrafların veya bir tutam saçın rahatlıkla saklanabileceği ufak bir bölmeyi barındıran kolyelerdir. Madalyon kolyeler; yeni yıl, sevgililer günü ve düğünler gibi özel günlerde sevdiklerinize verebileceğiniz harika armağanlardır. Madalyon kolyelerin oval, daire veya kare gibi birçok farklı çeşidi bulunmaktadır. Kapaksız ve kapaklı madalyon kolye çeşitleri, altın ve gümüş gibi özel malzemelerden üretilir.

Ürüne gitmek için tıklayın.

Farklı Amaçlara Sahip Madalyon Kolyeler

Madalyon kolyelerin içine parfüm ve sabun gibi kişilerin güzel kokmasını sağlayan maddeler de konabilir. Özellikle kişisel hijyen şartlarının yeterli olmadığı yerlerde kullanılan madalyon kolyeler, kişileri büyük bir dertten kurtarmıştır. Birçok farklı ülkede bu amaçla kullanılan madalyon kolye çeşitleri de bulunur. Ayrıca, Birinci ve İkinci Dünya Savaşı sırasında bazı Amerikan ve İngiliz askerlerinin üniformalarında da madalyon kolyeler bulunuyordu. Bu kolyelerin içerisinde bir adet pusula yer alıyordu. Madalyon kolyelerin içerisinde bulunan pusula, askerlere yön tayini konusunda yardımcı oluyordu.

Ürüne gitmek için tıklayın.

Nostaljik Takılardan Hoşlananların Tercihi

Madalyon kolyeler, geçmiş dönemlerin en çok kullanılan takıları arasında yer alır. Nostaljik esintiler isteyen ve tarih kokan eşyalardan hoşlanan herkes, madalyon kolyeleri kullanabilir. Üstelik nostaljik madalyonları; düğün, mezuniyet ve doğum gibi özel günlerde sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bu sayede sevdiklerinizin bu özel gününü ölümsüzleştirebilir ve yıllar boyu sizi hatırlamalarını sağlayabilirsiniz.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir