2021 Takı Trendi: İddialı Altın ve Pırlanta Küpeler

2021’de hangi mücevher ve takılar moda olacak sorusunun yanıtı çoktan belli oldu: İddialı ve gösterişli küpeler. Hem günlük stilde hem de özel günlerde rahatlıkla kullanabileceğiniz iddialı küpe modelleri, toplu saçla olduğu kadar açık saç modelleriyle de birlikte de karşımıza çıkacak. Farklı bütçelere uygun, sezonun en trend ve stil sahibi 10 küpe modelini sizin için seçtik bile…

Baget Taşlı Altın Küpe

Ürüne gitmek için tıklayın.

Uzun ince bir çubuğu çağrıştıran bu tasarım küpe, uygun fiyatlı ve gösterişli bir küpe arayanlar için adeta biçilmiş kaftan.

Altın Çoklu Yıldız Halka Küpe

Ürüne gitmek için tıklayın.

Halka küpelerin ucunda sallanan şık semboller son birkaç sezondur modaydı. 2021’de halka küpeleri daha da gösterişli kılacak sallantılı ve çoklu simgeler karşımızda olacak.

Altın Ay Taşı Küpe

Ürüne gitmek için tıklayın.

Cesur küpe tasarımlarından bir diğeri de ay taşını odağına alan bu şık küpe. Sezonun stil kodlarını taşıyan bu şık ay taşı küpe, doğal taş sevenlerin de gönlünü kazanacak.

Altın Kare Küpe

Ürüne gitmek için tıklayın.

2021’in moda akımlarından biri de geometrik şekiller. Kareler, üçgenler, daireler yeni sezonda takı modasında sıkça karşımıza çıkacak. Bu taşlı küp formlu küpe de sezonun iddiasını yansıtan tasarımlardan bir diğeri.

Altın Denge Üçgenli Küpe

Ürüne gitmek için tıklayın.

Altınbaş Denge Koleksiyonu’nun üçgen forma sahip bu üç renkli küpe tasarımı, sezonun en iddialı ve cesur küpe tasarımları arasında yer alıyor.

Altın Denge Püsküllü Küpe

Ürüne Gitmek Için Tıklayın.

Altınbaş Denge Koleksiyonu’nun en iddialı tasarımlarından olan bu püsküllü küpe, sezonun en cesur küpeleri arasında yer almayı kesinlikle hak ediyor.

Siyah ve Pırlanta Püskül Küpe

Ürüne gitmek için tıklayın.

2021’de hem siyah renk hem de püskül formlu dev küpeler çok moda. Cesur küpelerin iddiasına kapılmak için bu şık modele mutlaka şans vermelisiniz.

Elmas Küpe

Ürüne gitmek için tıklayın.

Sezonun en iddialı küpesinin elmas olmasına ne dersiniz? Zamansız şıklığın mücevheri elmas, modern tasarımıyla 2021’in en gözde küpelerinden biri olmayı hak ediyor.

Safir Pırlanta Küpe

Ürüne gitmek için tıklayın.

Değerli taşların en derin mavisini ifade eden safir de cesur tasarımların merkezine oturuyor ve bu şık tasarımla senenin favori küpeleri arasında yerini alıyor.

Pırlantalı Yakut Küpe

Ürüne gitmek için tıklayın.

Cesur tasarımıyla büyüleyen pırlantalı yakut küpe, tarzıyla konuşulmayı seven kadınların 2021’deki favorilerinden olacak.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir