Berna Laçin’den Tek Kişilik Performans: Hayal Satıcısı

Berna Laçin, tiyatrodaki 30. yılında tek kişilik bir performansla kutluyor. Aysa Prodüksiyon Tiyatrosu’nun sahneye koyduğu Hayal Satıcısı, sezon boyunca tiyatro sevenlerle buluşacak.

Hayal Satıcısı, Berna Laçin’in büründüğü rollerle seyirciye çok tanıdık karakterler sunuyor. Aysa Prodüksiyon Tiyatrosu’nun sahneye koyduğu ve ilk günden izleyicinin yoğun ilgisiyle karşılaşan Hayal Satıcısı, sezonun en iddialı oyunlarından biri olmaya ve ödülleri toplamaya aday!
 
Zehra İpşiroğlu’nun yazdığı, Berfin Zenderlioğlu’nun yönettiği; dramaturjisini ise Berfin Zenderlioğlu ve Berna Laçin’in paylaştığı oyunun; dekor tasarımı Serkan Kavurt’a, ışık tasarımı Alev Topal’a, afişi Dilek Seferoğlu’na, efekt Burçak Çöllü’ye, kostüm Çolpan Butik Tasarım’a, oyun fotoğrafları Dilan Bozyel’e ait. Reji Asistanlığını ise Mia Elif Öcal üstleniyor.
 
Hayal Satıcısı, 5 Şubat’ta 20:30’da Baba Sahne’de, 8 Şubat’ta 20:30’da CKM A Salonu’nda, 10 Şubat’ta 20:30’da Oyun Atölyesi’nde, 22 Şubat’ta 20:00’da Avcılar Barış Manço Kültür Merkezi’nde tiyatro severlerle buluşacak.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir