Haftanın Mekan Önerisi: Kozmonot Bomonti

Yeni normale uyum sağladığımız bu günlerde, arkadaşlarımızla sosyalleşmenin, dışarıda bir şeyler yiyip içmenin, keyifli sohbetleri paylaşmanın tadına tekrar varıyoruz. Ancak elbette aklımızda hala soru işaretleri var, özellikle de sosyalleştiğimiz mekanlarla ilgili. Tam da bu soru işaretleri ile boğuşanlara harika bir öneri ile geldik: Ferah dekorasyonu, geniş bahçe alanları ve sıkı önlemleriyle Bomonti’nin sosyalleşme adresi olan Kozmonot Bomonti’yi şiddetle öneriyoruz!

Bomonti’nin sosyalleşme adresi Kozmonot Bomonti ‘yeni normal’ düzende güvenlik önlemlerini en yüksek seviyeye taşıdı. 800 metrekare alanda yer alan Kozmonot Bomonti, İç İşleri Bakanlığı’ndan alınan talimatlar dahilinde; tüm mekanda hijyen kurallarının yer aldığı kuralları sergiliyor, kapı girişlerinde ateş ölçümü yapıyor, tüm masalarında dezanfektan bulunduruyor, menülerini temassızlığı esas alarak QR sistemiyle sunuyor, masalar arasında 1 metre 50 cm mesafe bulunduruyor, misafirlerine maske temini sağlıyor, tek kullanımlık servis araçları sunuyor, tüm misafirlerinin ardından sık ve profesyonel temizlikle güvenlik önlemlerini maksimumda uyguluyor.

Açık Havada Sosyalleşme Keyfi

Kozmonot Bomonti ön ve arka olmak üzere üzeri tamamen açık, bitki ve dekorasyonuyla ferahlığın hakim olduğu bahçelerinde izole bir atmosfer sunarken, yeni normal düzene göre misafir sayısını 108 ile sınırlı tutuyor. Dünya mutfağından seçkin yemek seçeneklerinin yer aldığı, geniş kokteyl menüsü ve 101 çeşit bira seçeneğiyle şehirde fark yaratan, samimi ekibiyle Bomonti’nin kalbine taht kuran gastro pub, Pazartesi günleri haftalık geniş çaplı dezenfekte işlemleri için kapalı oluyor. Salı- Cumartesi günleri arasında 14.00 – 00.00 saatleri arasında misafirlerini ağırlayan Kozmonot Bomonti, Pazar günleri 12.00-00.00 saatleri arasında kahvaltı keyfini de yaşamanız için kapılarını açıyor. Kozmonot Bomonti, keyifli sohbetleri paylaşmak için gönül rahatlığıyla tercih edilebilir.

Adres: Cumhuriyet Mah. Düzoğlu Sok. No:2, 34380 Bomonti – Şişli/İstanbul

Instagram: @kozmonotpub

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir