Çocuklarla Evde 23 Nisan Kutlaması

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı bu sene evimizde, balkonlarımızda kutlayacağız. Çocuklarımızın okullarından ve arkadaşlarından uzakta olacağı bu günde bayram havasını doyasıya yaşamalarını sağlamak önemli bir sorumluluğumuz. Onları mutlu etmek ve coşkulu bir bayram geçirmelerini sağlamak için bu önerilere mutlaka göz atın!

Günaydın Sürprizi

23 Nisan’ı bir bayram havasında geçirmeleri için onlara en sevdikleri lezzetlerden oluşan bir kahvaltı sofrası hazırlayabilirsiniz. Pancake’ler, eğlenceli süslemelere sahip omletler, taze sıkılmış meyve suları ve eğlence dolu bir sofra!

Göstericisine Seyirci Olun

Bugün onun günü, sahneyi ona bırakın ve en sevdiği kıyafetlerle size özel bir gösteri sunmasına izin verin. Bu güne özel şiirler okuyabilir, yazdığı kompozisyonu sizinle paylaşabilir, en sevdiği şarkıyı gösterisine özel bir dans ile birleştirebilir. Sahnesini alkışlarla doldurmak için aile büyüklerini, yakın dostlarınızı görüntülü arayarak bu gösteriye dahil edebilirsiniz. Alkışlar senin için ufaklık!

Arkadaşları ile Hasret Gidermesi İçin Sürpriz Yapın

Okulların kapalı olduğu için sevdiği arkadaşlarını göremiyor ve özlüyor olabilir. İşte bu günü bayram havasında geçirmesi için harika bir fırsat daha. Çocuğunuzun yakın arkadaşlarının ebeveynleri ile konuşarak onlara görüntülü bir buluşma yapmaları için saat belirleyin. Çocukları ekran başında buluşturarak bu özel günü birlikte kutlamalarını sağlayın.

Oyuncaklar Fora

Bugün ders çalışması gerekmiyor, öyle değil mi? En sevdiği oyunları onunla oynamak için oyuncaklarını dağıtmasına izin verin ve tüm günü onunla oyun oynayacak şekilde organize edin. Ne kadar mutlu olacağına inanamayacaksınız!

Hamburger ve Patates Kızartması mı?

23 Nisan’da istediği bir menü ile karşılaşırsa ne kadar sevineceğini tahmin edebiliyor musunuz? Bugün hamburgerlere, pizzalara izin verin ve birlikte hazırlayarak onu da sürece dahil etmenin keyfini yaşayın!

Ailece Film Keyfi

23 Nisan için harika bir kapanış yapmak istiyorsanız en sevdiği filmi birlikte izlemeyi teklif edin. Gerçek bir sinema ortamı yaratmak için telefonları sessiz moda alıp, patlamış mısırınızı elinize alıp arkanıza yaslanın. Kahkahalar onun en sevdiği film için!

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir