Çocuklarla Evde Müze Keyfi

Tarih ve sanatın dünyadaki en büyük merkezleri, yetişkinler kadar çocukların da sanatla buluşmalarını önemsiyor. Online müze turlarını yetişkinlere açan dünyanın en büyük müzeleri, çocukların ilgisini çekebilecek koleksiyonları da bir araya topladı.

Tate

İngiltere’nin en büyük müzelerinden Tate, hem çocuklar hem de yetişkinler için online tur opsiyonlarını açık hale getirdi. Her yaştan insan için önemli bir sanat ve tarih arşivi sunan müzeyi çocuklarınızla keşfetmek için tıklayın.

MetKids

The Metropolitan Museum of Art da zengin sanat arşivini #metkids hashtag’i ile çocukların ilgisine sundu. Çocukları MET’in sanat arşiviyle buluşturmak için tıklayın.

Glazer Children’s Museum

Florida’nın merkezinde Tampa Sanat Müzesi ve Curtis Hixon Park’ın yanında, Tampa Riverwalk’un yanında yer alan renkli çocuk müzesi, minikler tarafından keşfedilmeyi bekliyor. Ziyaret etmek için tıklayın.

Children’s Museum of South Dakota

Online tura açılan bir çocuk müzesi de Güney Dakota’dan. 44.000 metrekarelik dev çocuk müzesini çocuklarınızla birlikte keşfetmek için tıklayın.

Pittsburgh Children’s Museum

Pennsylvania’daki uygulamalı interaktif çocuk müzesi Pittsburgh Children’s Museum, bilinçli ve duyarlı çocuklar yetiştirmek için dünyanın en iyi merkezleri arasında yer alıyor. Çocukların yeteneklerini keşfedebilecekleri müzeyi online olarak gezmek için tıklayın.

Long Island Children’s Museum

Long Island’ın gözde çocuk müzesi Long Island Children’s Museum, keşfeden, merak eden, yeteneklerini öğrenerek büyüyen tüm çocukları online tur’a bekliyor. Ziyaret etmek için tıklayın.

National Museums of Australia

Ulusal başkent Canberra’daki Avustralya Ulusal Müzesi, Avustralya’nın sosyal tarihini korur ve yorumlayarak ülkeyi şekillendiren kilit konuları, insanları ve olayları keşfeder. Müzeyi keşfetmek için tıklayın.

International Association Children in Museum

Keşfedilmeyi bekleyen br diğer çocuk müzesi önerisi de International Association Children in Museum. Online tur için tıklayın.

Smithsonian National Museum of Natural History

Washington’da National Mall’da bulunan doğa tarihi müzesi, Smithsonian National Museum of Natural History, her yaştan ziyaretçisini online olarak ziyarete bekliyor. Keşfetmeye başlamak için tıklayın.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir