Eve Yılbaşı Ruhu Kazandıracak Dekorasyon Fikirleri

Yeni yıla geri sayım sürüyor. Yeni yıl hepimizi heyecanlandırırken yaşam alanlarımıza da bu heyecanı yansıtıyoruz. Çam ağacı süslemek, evi ışıklandırmak, yılbaşı ruhunu yansıtan dekoratif objeleri dekorasyona dahil etmek için en keyifli zamanlardayız. Peki küçük dokunuşlarla yaşam alanlarına yılbaşı ruhu kazandıracak dekorasyon fikirleri nelerdir? Harika öneriler hazırladık…

Kozalak ve Mumlara Yer Açın

Fotoğraf @amazon.com

Yılbaşı ruhunu dekorasyona yansıtmak için büyük şeyler yapmaya gerek yok. Sadece kozalaklar, ufak çam dalları, yılbaşı süsleri ve mumlarla hazırlayacağınız bir tepsiyi sehpa ya da yemek masanızın üzerine yerleştirmek kesinlikle harika bir fikir.

Çam Ağaçları ve Ekoseler

Fotoğraf @thefrugalduo.com

Eviniz büyük bir çam ağacı için yeterli alana sahip değilse çok sayıda ufak çam ağacını dekorasyona dahil etmek iyi bir fikir. Ekose kumaşlı masa örtüleri, kırlentler ve runner’lar da dekorasyon için şık detaylar olabilir.

Küçük Çam Ağaçları ve Yılbaşı Renkleri

Fotoğraf @domino.com

Bu örnekte görebileceğiniz gibi bir piyano dekorasyonu elbette harika fikir. Evinizde piyano yoksa da bir dresuar ya da sehpayı çok sayıda renkli minik çam ağacıyla donatarak ışıklandırabilirsiniz.

Çam Yaprakları ile Kapı Süslemesi

Fotoğraf @countryliving.com

Odaların girişlerini ve kapılarını ışıklandırılmış çam yaprakları ile süslemek kesinlikle çok şık bir görünüm yaratıyor. Üstelik uygulaması da çok kolay…

Sıra Dışı Yılbaşı Ağacı Tasarımları

Fotoğraf @thecottagemarket.com

Klasik bir yılbaşı ağacı yerine ahşap ince bloklardan yaratabileceğiniz pek çok yılbaşı ağacı tasarımı mevcut. Üstelik bu tasarımlar o kadar şık ki ekstra süse gerek kalmadan ince bir ışık şeridi ile aydınlatmak da yeterli oluyor.

Total
0
Shares
Facebook 0
Tweet 0
Pin 0
Reddit 0
Mail 0
WhatsApp 0

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir