Stil Sahibi Home Office Dekorasyon Fikirleri

Ofisi eve taşımak, tüm iş süreçlerini evden yürütmek zor gibi görünse de belirli bir sistem oturttuktan ve çalışma ortamınızı oluşturduktan sonra oldukça keyifli… Peki çalışma ortamınız nasıl olmalı? Evinizde keyifli ve verimli bir çalışma ortamı yaratmanız için sizlere stil sahibi home office dekorasyon önerileri hazırladık.

Yüzünüzü Dışarı Dönün

Çalışma masanızı camın önünde konumlandırarak dışarıdaki güneşten maksimum şekilde yararlanabilirsiniz. Bu şekilde evin oturma alanına arkanızı dönmüş olacağınız için ev içindeki hareketlilikten de soyutlanmış olacaksanız. Manzaranız yeşilliklere bakıyorsa çok şanslısınız. Böyle bir manzaraya sahip değilseniz, masanızın üzerine ve etrafına bitkiler koyarak daha iç açıcı bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Çalışma Alanına Farklı Renk

Çalışma alanınızı oturma alanından farklı kılarak hem bir ofis ortamı yaratabilir, hem de daha dekoratif bir görünüme imza atabilirsiniz. Örneğin eviniz açık renk duvarlara sahipse çalışma masanızın olduğu duvarı daha koyu bir renge boyayabilir ya da bu duvarı kara tahtaya çevirebilirsiniz. Yapı marketlerde ve online alışveriş sitelerinde bu kara tahta boyasına rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Ne Kadar Sade O Kadar İyi

Mutfaktan gelen sesler, çocukların sesleri, dikkatinizi çelmeye aday televizyon derken eğer bir çalışma odanız yoksa oturma odası içerisinde dikkatinizi dağıtacak pek çok etken var demektir. Tam da bu nedenle çalışma alanınızın dekorasyonunu minimum dikkat dağıtacak şekilde yapmanızda fayda var. Minimalizm kazandırır!

Evde Verimli Çalışmanın İpuçlarını Öğrenmek için tıklayın.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir