Madonna, Biyografi Filminin Yönetmen Koltuğunda

Her şarkısı, her giydiği, her yaptığı olay olan Madonna, yaşayan en büyük efsanelerden biri. Ve şimdi Madonna’nın hayatı film oluyor, üstelik yönetmen koltuğunda da yine kendisi oturuyor. Madonna’nın şöhret yolculuğunu izleyeceğimiz biyografi türü filme dair bazı detaylar belli oldu bile…

Şarkıcı, söz yazarı, oyuncu, yapımcı ve kesinlikle bir moda ikonu… Madonna, özel hayatını ve şöhret yolculuğunu anlattığı biyografi filminin yönetmen koltuğuna oturacağını açıkladı. Kendi hikayesini kaleme alırken ona yardımcı olacak isim ise “Juno” ve “Jennifer’s Body” gibi yapımların ödüllü senaristi Diablo Cody… Universal Pictures tarafından yayınlanacak filmin yapımcılığını ise Küçük Kadınlar filmi ile tanıdığımız Amy Pascal üstlenecek. Filmin ismi ve oyuncu kadrosu ise henüz açıklanmış değil.

İlham Verici Bir Hikaye

Filme dair heyecanını açıklayan Madonna, konu hakkında şöyle dedi: “Bir sanatçı, müzisyen, dansçı ve bir insan olarak hayatın bana yaşattığı inanılmaz yolculuğu anlatmak istiyorum. Bu filmin odak noktası daima müzik olacak. Devam etmemi sağlayan şey müzikti ve sanat beni hayatta tuttu. O kadar çok anlatılmamış ve ilham verici hikaye var ki… Bunu benden daha iyi kim anlatabilir?”

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir