Pandemide Bayramı Nasıl Kutlamalıyız?

Bu sene 13 Mayıs Perşembe ve 15 Mayıs Cumartesi günleri arasında kutlayacağımız Ramazan Bayramı, korona virüs önlemleri nedeniyle sokağa çıkma kısıtlaması günlerine denk geliyor. Bu sene ailesiyle yaşamayanlar onları ziyaret etmeyi, sarılmayı, kucaklaşmayı, öpücüklerle kutlamayı hem ailelerinin hem de toplumun sağlığı gereği ertelemek durumunda. Peki bu sene Ramazan Bayramı’nı nasıl kutlamalıyız? İşte önerilerimiz:

Sevdiklerinizi Görüntülü Olarak Arayın

Pandemiyle birlikte görüntülü arama yapmadığımız gün kalmadı neredeyse. Bayramda da sevdiklerimize yapacağımız ziyaretleri görüntülü arama ile gerçekleştirmek mümkün. Öpücüklerinizi kameradan gönderin, en sıcak sohbetlerinizi kahkahalar karışsın ve uzak da olsanız birlikte olmanın tadını çıkarın.

Bayram Mesajlarını Unutmayın!

Özellikle de eski kuşak için bayram kutlama kartlarının yerini artık bayram kutlama mesajları aldı. Sevdiklerinize kendilerini özel hissettirecek bir bayram mesajı atmaya ne dersiniz? En anlamlı bayram mesajlarını sizin için seçtik bile…

En güzel bayram mesajları için tıklayın.

Severek Kullanacağı Bir Hediye Alın

Bu sene alışverişleri online alışveriş platformlarından yapıyoruz! Bir eşarp, bir küçük ev aleti, bayram çikolastası, kolonya ya da çiçek… Ya da sevdiklerinizin uzun yıllar kullanacağı, elinden, boynundan, kulağından düşürmeyeceği bir takı.

altinbas.com‘da uygun fiyatlı yüzlerce kolyeyüzükküpebileklik ve çok daha fazlası sizi bekliyor…

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir