Sevgililer Günü’ne Özel Aşk Dolu Bir Deneyim

Çırağan Palace Kempinski İstanbul dünyanın dört bir yanından gelen kraliyet aileleri, devlet başkanları ve ünlülere ev sahipliği yapmış Presidential Süit’te bir gece konaklayacak olan çifte, hayatları boyunca unutamayacakları bir deneyim hazırladı. Deneyim misafirlerin Çırağan Palace Kempinski İstanbul’a adım attıkları andan itibaren başlarken, konuklar özel bir karşılama eşliğinde odaya çıkacak ve çifti süitleri içerisinde Sevgililer Gününe özel ikramlar bekleyecek. Çarpıcı güzellikle ve adeta Boğaz’ın içerisinde hissiyatı veren bir manzaraya sahip süitte, konuklar masaj ve kuaför hizmeti ile deneyime başlayacak. Hazırlıkların bitiminde ise misafirler gecenin romantik lezzetleriyle buluşacak. Yemek öncesinde ise çifti Çırağan Sarayı’nda tarih ve aşk dolu romantik anlar bekliyor olacak.

Tarihi Hamam Sürprizi

Tarihte 1910 yılında Çırağan Sarayı’nda yapılan Mebuslar Meclisi toplantısından kısa bir süre sonra gerçekleşmiş ve günümüzde de deyim olarak kullanılan meşhur Çırağan Sarayı yangınından kalan tek ve orijinal yer olan mermerlerle kaplı “Tarihi Hamam”, bu gece kapılarını büyülü bir deneyim için bu şanslı çifte açacak. Keman müziği eşliğinde özel bir karşılama ve ikramın olacağı gecenin ilk saatlerinde çiftler aşk ve tarih dolu anları yemekleri öncesinde deneyimleme şansına sahip olacak.


Bu eşsiz anların ardından, Saray’ın Boğaz manzaralı özel bir salonunda sadece bu çifte özel olarak hazırlanacak ve masada mum ışıkları eşliğinde alınacak aşk ve romantizm dolu bir akşam yemeği servis edilecek.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir