Yılbaşı Tatilinizi Unutulmaz Kılacak Yurtdışı Rotalar

Yeni yıla nasıl girerseniz tüm yılınız öyle geçer derler. Siz de bu yeni yılı eşsiz bir şekilde karşılamak isterseniz Avrupa başkentlerinden birine karar verin. İster her daim romantik Paris’i, ister tarihi atmosferiyle Prag’ı, isterseniz büyüleyici Kuzey ışıkları ve Ren geyikleriyle Reykjavik’i seçin. Sevdiklerinizle birlikte yeni yılda yeni yerler keşfetmek istiyorsanız, size bir kaç önerimiz var.

Romantizmin başkenti Paris’te yeni yıl

Romantizmin başkenti Paris, şüphesiz yeni yılı karşılamak istenen yerler listesinde her zaman ilk sırada. Işıl ışıl sokakları ile yılbaşında ise ayrı güzel. Eyfel Kulesi’nde muhteşem bir ışık gösterisi eşliğinde sabaha kadar süren eğlence, Paris’te sizi bekliyor. Yeni yılı eşsiz bir atmosferde ağırlamak için Champs-Élysées Caddesi’nde yapılan açık hava konserleri ve havai fişek gösterileriyle dolu bir gece geçirebilirsiniz.

Büyüleyici balolarıyla Viyana

Tarihi atmosferi, zarif mimarisi ve etkileyici sanat eserleriyle ünlü Viyana, yılbaşında etkileyici balolarıyla meşhur. Stephansplatz Meydanı’nda yapılan açık hava konserleri ve şehrin birçok noktasında gerçekleştirilen etkinliklerle farklı bir yılbaşı atmosferini Viyana’da yaşayabilirsiniz.

Yılbaşını Prag’da tarihi bir atmosferde kaşılayın

Gotik mimarisi, tarihi köprüleri ve büyüleyici atmosferiyle öne çıkan Avrupa şehirlerinden Prag, yeni yılı en renkli karşılayabileceğiniz yerler arasında geliyor. Charles Köprüsü ve Astronomik Saat Kulesi’nde yılbaşı gecesi muazzam bir atmosfere tanık olabilirsiniz. Işıklandırmalar, havai fişek gösterileri ve sokak partileriyle Prag, yılbaşını coşkuyla karşılayan şehirlerden biri.

Renkli kutlamalar ve sokak partileri için Barselona’ya

Eşsiz mimarisi, İspanya’nın en lezzetli mutfağı ve enerjik atmosferiyle Barselona, yılbaşını karşılamak için unutulmaz deneyim yaşayabileceğiniz yerler arasında geliyor. Yılbaşı gecesi La Rambla Caddesi’nde gerçekleşen renkli kutlamalar ve canlı müziklerle Gaudi’nin şehrinde unutulmaz bir yıla giriş yapabilirsiniz. 

Kuzey ışıkları ve Ren geyikleri ile bambaşka bir deneyim: Reykjavik

Eğer yılbaşına şimdiye kadar görmediğiniz bambaşka bir atmosferde girmek isterseniz İzlanda’daki Reykjavik tam size göre. Kuzey ışıklarının izlenebildiği nadir yerlerden biri olması nedeniyle gündemde olan Reykjavik; Ren geyikleri, buz pateni pistleri ile yılbaşını eşsiz kılıyor. Dışarısı dondurucu soğuk olsa da atmosferiyle ve eşsiz deneyimiyle içinizi ısıtan Reykjavik’te unutulmaz bir yılbaşı geçirebilirsiniz.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir