Sizinle Evlilik Hazırlığında Olduğunu Gösteren İpuçları

Uzun süredir devam eden bir ilişkiniz varsa ve Onun sizin için doğru kişi olduğuna karar verdiyseniz, bu ilişkinin evlilikle taçlanmasını istemeniz çok normal.

Bir taraftan önünüzde diz çöküp tek taş yüzüğün kutusunu açacağı o unutulmaz anın hayalini kurarken, bir taraftan da içinizi kurtlar kemiriyor olabilir. Ya evlenmek istemiyorsa? Ya buna hazır değilse? Birtakım evlilik işaretlerini takip ederek onun gerçekten sizinle evlilik hazırlığında olduğunu anlayabilirsiniz. 

Geleceğe dair sizin fikrinizi alıyorsa bu bir işaret olabilir. Çünkü hayatının geri kalanını sizinle geçirmeye karar veren bir erkek, sizin geleceğinizle yakından ilgilenmeye başlar ve bazı adımları atmadan önce sizin de fikrinizi sorar. Örneğin, eğer öğrenciyseniz okulunuzu biran önce bitirmenize destek olur. Eğer çalışıyorsanız sizinle ortak bir yatırım yapmayı teklif edebilir. Bu ipuçları, sizi kendi geleceğinde görmek istediğinin işaretleridir. Son zamanlarda sadece kendini düşünerek kararlar almıyorsa, size birlikte alışverişe gitmeyi, ya da birlikte tatile gitmeyi teklif ediyorsa, evlilik teklifine az kaldığını düşünebilirsiniz.

Sizi Yakınlarıyla Tanıştırır ve Daha Açık Davranır

Eğer flört ettiğiniz kişi gelecekte sizi yanında görmek istiyorsa, kimseden ilişkinizi saklama gereği duymaz. Yakın arkadaşları haricinde iş arkadaşlarıyla ve ailesinin önemli fertleriyle de tanışmışsanız, evliliğe doğru emin adımlarla ilerlediğinizi düşünebilirsiniz. Diğer taraftan sizi gelecekteki hayatının bir parçası olarak görüyorsa, size karşı açık davranacaktır. Yani sizinle korkularını, hayallerini rahatlıkla konuşuyorsa, hayatında olup bitenleri çekinmeden anlatabiliyorsa, sizi hayatının her boyutunda görmeye hazırlandığını düşünebilirsiniz.

Erkek arkadaşınız sizinle birlikte geçirdiği zamanlarda hep gülümsüyorsa, size daha çok zaman ayırmaya başladıysa, birlikte çektirdiğiniz fotoğrafları sosyal medya hesaplarında çekinmeden paylaşıyorsa, sadece sanal dünyada değil ofisinde, odasında, cüzdanında sizin fotoğraflarınızı taşıyorsa, size sürprizler hazırlıyorsa ve sizi sık sık sizi arıyorsa, bütün bu güzel gelişmelerin ardından bir teklif bekleyebilirsiniz.

Çocuklardan Bahseder ve Sizi Anne Babasıyla Tanıştırır

Sizinle evlenmek istediğini gösteren en güçlü ipuçlarından biri de aile ve çocuklar hakkında sizinle konuşuyor olmasıdır. Çocuklar hakkında neler düşündüğünü paylaşıyorsa, kaç tane çocuk istediğini söylüyorsa evlilik teklifi yakında gelebilir, hazırlıklı olun.

Evliliğe giden yolda en belirgin işaretlerden biri de sizi anne ve babasıyla tanıştırmasıdır. Çünkü bir erkek, ciddi düşünmediği kız arkadaşını genelde anne babasıyla tanıştırmaz. Ailesiyle tanıştırdıktan sonraki süreçte, artık her an hayatınızın en önemli teklifine ve rüyalarınızı süsleyen tektaş pırlanta yüzüğün parmağınıza takılacağı o muhteşem ana kendinizi hazırlayabilirsiniz.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir