Stil İkonu Anneler ve Çocuklarının Renkli Dünyası

Onlar giydikleriyle, taktıklarıyla, yedikleriyle içtikleriyle her zaman konuşturuyor, merak ediliyor. Hem tarzları hem de renkli hayatları ile son on yıla damga vuran stil ikonu anneleri ve çocukları ile ekranlara yansıyan renkli dünyalarını mercek altına alıyoruz.

Kate Middleton

instagram.com/kensingtonroyal

Cambridge Düşesi Kate Middleton, son on yılın en sevilen ve merak edilen stil ikonlarından biri. Kraliyet ailesine duyulan ilgi ve meraktan öte Kraliyet gelinlerinin en sevilenlerinden biri konumunda Kate Middleton. Stil sahibi düşes, aile yaşantısı ile her daim dünyanın odak noktası. George, Louis ve Charlotte isminde üç çocuğu olan düşesin, taht varisi oğlu George ise şimdiden bir magazin figürü. Bu renkli ailenin hayatına konuk olmak için Instagram hesaplarını ziyaret edebilirsiniz.

Instagram.Com/Kensingtonroyal

Kylie Jenner

Instagram.com/kyliejenner

Bu yıll ikinci kez dünyanın en genç milyarderi seçilen Kylie Jenner’ı tanımayan yok. O ünlü bir ekran yüzü, magazinin yakından takip ettiği Kardashian-Jenner ailesinin bir ferdi ve çok popüler bir makyaj markasının da sahibi. Kylie Jenner, son on yılın en popüler magazin figürlerinden ve stil ikonlarından biri. Renkli yaşantısı ve aile hayatı da çok konuşulan Jenner’ın Travis Scott’tan olan minik kızı Stormi, henüz iki yaşında. Müthiş oyuncak evi, süslü kıyafetleri ve tarzıyla Jenner’ın kızı olduğunu şimdiden kanıtlıyor.

Instagram.Com/Kyliejenner

Chrissy Teigen

instagram.com/chrissyteigen

Amerikalı model ve televizyon sunucusu Chrissy Teigen, son yılların en renkli popüler kişiliklerinden biri. Instagram’da hayatını tüm doğallığı ile takipçileri ile paylaşan ünlü yıldızın ünlü sanatçı John Legend ile evliliğinen iki çocuğu var. John Legend ve çocukları ile eğlenceli içeriklere imza atan Teigen’in şimdiden renkli birer ikon olacak minik çocukları ile de tanışmalısınız.

instagram.com/chrissyteigen

Victoria Beckham

instagram.com/victoriabeckham

Ona son on yılın stil ikonu demek haksızlık olur çünkü Spice Girls’ten bu yana ilgi ve merakla takip edilen zamansız bir moda ve magazin figürü Victoria Beckham. Kendi adını taşıyan markası ile modaya yön veriyor. David Beckham ile mutlu ve uzun yıllara dayanan evliliği ve dört çocuğu ile de oldukça renkli bir hayata sahip. Beckham, merak edilmeye, konuşulmaya ve stil ikonu çocuklar yetiştirmeye devam ediyor.

instagram.com/victoriabeckham

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir