25-31 Ocak Haftalık Burç Yorumları

Astroloji göstergelerine bakıldığında hafta genelinde gündem başlıklarının iletişim, arabuluculuklar, ticari anlaşmalar ve sözleşmeler, arsa alım satım işleri, araştırmalar, bilgi alışverişleri olduğunu söyleyen Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı, yeni haftanın ilk gününde burçların sizlere ne gibi işaretler verdiğini açıkladı. İşte, burcunun nasıl bir hafta geçirebileceğini merak edenler için 25-31 Ocak haftalık burç yorumları…

Koç Burçları ve Yükselen Koçlar

Bu hafta ikili ilişkilerinizde yıkıcı tutumlar ve can sıkıcı durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Değerli bir eşyanızı kaybedebilirsiniz. Size karşı haksızlık yaparak başarı elde etmek isteyen insanlarla iç içe olmanız sizi çok fazla yorabilir. Çevrenizdeki insanlara karşı gerekli cesareti ve gücünüzü göstermenizde yarar var. Hafta başında önemli kararlar almanız gerekebilir. Bu kararları ertelemeniz sizin açınızdan çok daha iyi olabilir. Bencil ve kendi bildiğini okuyan insanlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Olası fikir ayrılıkları tartışmalara neden olabilir.

Boğa Burçları ve Yükselen Boğalar

Bu hafta düşünmeden alınabilecek kararların olumsuz sonuçları ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Zihinsel anlamda karışık düşünceler içinde olabilirsiniz. Bu durum gerginlikler yaratabilir. Yeni anlaşma ve sözleşmeler imzalanabilir. Fakat detaylı düşünüp, dikkatli okuyarak hareket etmelisiniz. Muhtemel yanlışlıkların önüne geçebilirsiniz. Zihinsel, ruhsal veya duygusal yeni bir heyecan ortaya çıkabilir. Düşünce ve duygularınızda yaşayacağınız dalgalanmalar, hayatınızda olumlu yönden değişimlerin ortaya çıkmasına vesile olabilir.

İkizler Burcu ve Yükselen İkizler

Bu hafta ikili ilişkilerinizde sevgi ve saygının yerini şiddetin alabilir. Düşüncesiz tutum ve tavırlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu yüzden ikili ilişkilerde gerginlikler kaynaklı anlaşmazlıklar, çatışmalar gün yüzüne çıkabilir. Daha anlayışlı, yardımsever olmanızda yarar olabilir. Maddi konularda alışveriş dengesinin sağlanmaması ve aşırı tüketim, israf sizi ekonomik anlamda zor bir duruma sokabilir. Beklenmedik bir anda gelen seyahat size iyi gelebilir.

Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeçler

Bu hafta hayatınızda önemli kararlar alabilirsiniz. Alınacak ciddi kararlar büyük değişimlerin ortaya çıkmasına vesile olabilir. Özellikle duygusal dünyanızda sizi heyecanlandırabilecek kadersel dönüşler söz konusu olabilir. Özel hayatınızda size aşırı ilgi gösterebilecek, size güven verebilecek bir kişinin var olması, mutlu bir birlikteliğin ortaya çıkmasına neden olabilir. Maddi konularda alış-veriş dengesinin sağlanmaması, gelecekle alakalı endişelerinizin, kaygılarınızın ortaya çıkmasına neden olabilir.

Aslan Burcu ve Yükselen Aslanlar

Bu hafta iş, kariyer konularında başarılı sonuçlar elde edebileceğiniz girişimler söz konusu olabilir. İş vesilesi ile iletişimde olduğunuz kişiler sizi zorlayabilir. Fakat kararlı ve kendinden emin olmanız emeklerinizin karşılığını almanıza vesile olacaktır. Kazancınızda, maddi olanaklarınızda artışların olması güven arayışınızın sonucu olarak sizi rahatlatabilir. Beklemiş olduğunuz bir haberin gelmesiyle içsel bir rahatlamaya sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda duygusal dünyanızda yeni tanışmalar olabilir. İlişkisi olan Aslan Burcu iseniz ilişkinizin tazelenmesi, coşkun duyguların ortaya çıkmasına vesile olabilir.

Başak Burcu ve Yükselen Başaklar

Bu hafta çevrenizdeki insanların değerinizi bilmemesi anlaşmazlıklar yaşatabilir. İş hayatınızda güven arayışında olabileceğiniz bir süreç yaşayabilirsiniz. Düşünmeden alınabilecek yeni kararlar, uzun vadede pişmanlık hissine sahip olmanıza neden olabilir. İş konusunda gerginliklerin, anlaşmazlıkların yaşanmaması için detaylı düşünerek, sakin hareket etmenizde fayda var. Duygusal dünyanızda eğer bir beraberliğiniz varsa ilişkide kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Eğer yalnızsanız özellikle bu hafta birtakım arayışlar içerisine girebilirsiniz.

Terazi Burcu ve Yükselen Teraziler

Hayatınızda aniden büyük değişimler ortaya çıkabilir. Yeniliklere açık cesaretli atacağınız adımlar, size mutluluk getirebilir. Yeni girişim, yeni sorumluluk ve yeni başlangıçların yaşanacağı heyecanlı zamanlar yaşayabilirsiniz. Ekstradan bir sorumluluk almak sizin güçlenmenize vesile olacaktır. İkili ilişkilerde güven arayışı içerisinde olabilirsiniz. Çevrenizdeki insanların düşüncelerini, size karşı bakış açılarını sorgulayabileceğiniz bir hafta geçirmeniz olası.

Akrep Burcu ve Yükselen Akrepler

Bu hafta özellikle maddi konularda yoğun çaba ve sıkıntıların ardından emeklerinizin karşılığını alabileceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hayatınızdaki sıkıntı ve üzerinizdeki ağırlıklardan kurtulabilirsiniz. Aynı zamanda birden fazla kişi ile konuşmak, yeni insanlarla tanışmak sizin bölünmenize sebebiyet verebilir. Aradığınız güçlü temeller üzerine kuracağınız ilişki için birden fazla kişi ile iletişim kurmak yerine tek bir kişiye odaklanmanızda faydalı olabilir.

Yay Burcu ve Yükselen Yaylar

Bu hafta gerek maddi gerek manevi açıdan içe dönük olabilir, kendinize yoğunlaşabilirsiniz. Durgunluğun ve hareketsizliğin gerekli olduğu, kendinizi dış etkenlere kapatabileceğiniz bir hafta geçirecek olabilirsiniz. Geçmişten gelen çözümlenmemiş bir problem tekrardan gündeminizde olabilir. Doğru sonuca ulaşabilmeniz için sakinleşip, durup detaylı bir şekilde düşünerek hareket etmenizde yarar var. Aceleci tavırlar sergilememeniz sizin açınızdan daha iyi sonuçların ortaya çıkmasına vesile olabilir.

Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlaklar

Duygusal dünyanızda problemlere mantıklı yaklaşımlar sergilemeniz çözüm elde etmenize vesile olabilir. İkili ilişkilerinizde başkalarının düşüncelerini dinleyerek hareket etmeniz, çatışmaların engellenmesine neden olabilir. Kendinizi bu hafta zihinsel anlamda rahat hissedebilirsiniz. Kaygı ve endişelerden kurtulabilir, hedefleriniz doğrultusunda hareket edebilirsiniz. Özellikle maddi konularda emeklerinizin karşılığını alabileceğiniz, verimli çalışmalar olabilir.


Kova Burcu ve Yükselen Kovalar

Duygusal dünyanızdaki güven arayışınız sizi olumsuz etkileyebilir. Kendinizi ihmal edilmiş hissedebilirsiniz. Bireysel hareket etmek yerine ikili ilişkilerinizin kuvvetlenebileceği arkadaşlarınızla daha fazla zaman geçirmelisiniz. İkili ilişkilerinizde gerginlikler, fikir ayrılıkları, çelişkiler ve engellerle karşı karşıya kalmamanız için uzlaşmacı olmalı ve sözlerinizi ince eleyip sık dokumalısınız. Maddi konularda alış-veriş dengesinin sağlamaması, çözüm arayışı içerisine girmenize vesile olabilir ve yorulabilirsiniz.

Balık Burcu ve Yükselen Balıklar

İşlerinizin sürekli ters gitmesinden şikayetçi olabilirsiniz. Bu hafta daha verimli sonuçlar elde edebilirsiniz. Maddi konularda emeklerinizin karşılığını alabileceğiniz gelişmeler yaşanabilir. Refahınız için uzun vadeli beklenmedik fırsatlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Geçmişten birinin sizinle iletişimi, duygusal ve içsel anlamda rahatlamanıza sebebiyet verebilir. Yapılabilecek ciddi ve umut verici konuşmaların açığa çıkması, heyecanlı bir hafta geçirmenize vesile olabilir.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir