Eylül Ayının Önemli Gökyüzü Olaylarına Bakış

Oldukça hareketli geçen yaz sezonunun ardından sonbaharın ayak seslerini Eylül ayıyla birlikte işitmeye başlıyoruz. Ay sonunda başlayacak Merkür Retrosundan yeni ay ve dolunaylara kadar Eylül ayının önemli gökyüzü olaylarını sizin için araştırdık…

7 Eylül’de Başak Burcunda Yeniay

7 Eylül’de Başak burcunda gerçekleşcek yeni ay bizlere akışta kalmamız, kusurları görmezden gelmemiz gereken bir süreci haber veriyor. Bu süreçte sakin olmaya ve kontrolcü tavırladan uzaklaşmaya çaba harcamanız en doğrusu…

10 Eylül’de Venüs Akrep Burcuna Geçiyor

Tutkulu aşkların habercisi olan Venüs Akrep döneminde kıskançlık duygularının yükselmesi muhtemel. İlişkilerde ani krizlere dikkat edilmesi gereken bu süreçte aşk enerjisi oldukça yüksek.

26 Eylül’de Balık Burcunda Dolunay

Balık Dolunayı dinginleştirme çağrısı yapıyor. Empatinin, anlayışın yükseleceği Balık Dolunayı’nda ikili ilişkilerde sorunları gidermek mümkün olacak.

27 Eylül’de Merkür Retrosu Başlıyor

Yılın son Merkür retrosuna hazır mısınız? 26 Eylül’de başlayıp 19 Ekim’de sona erecek Merkür geri hareketi Terazi burcunda gerçekleşiyor. Anlaşma ve imzalardan uzak durulması gereken bu dönem, eski aşkları gündeme getirebilir. Bizden uyarması!

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir