Burçlara Özel Yılbaşı Hediyesi Seçimi

Sevdiğiniz kadına, eşinize, sevgilinize, yakın bir arkadaşınıza ya da annenize olması fark etmiyor. O kişi için en güzel, en anlamlı, en beğeneceği hediyeyi seçmek her zaman biraz zordur. Tarzına, yaşına, beğenilerine uygun hediyeyi almak için bazen çok sıradan, garantici tercihler yaparak istediğiniz etkiyi sağlayamamanız da mümkün. Peki, hediye tercihinizi o kişinin burcuna göre yapmaya ne dersiniz…

Eski çağlardan beri burçlarla değerli taşlar arasında bir etkileşim olduğu düşünülmekte ve doğada her burcun kaderini etkileyen en az bir doğal taşın bulunduğuna inanılmaktadır. Günümüzde de astrologların yapmış olduğu çalışmalar bu inançları destekler niteliktedir. Burçlar nasıl ki karakterimizde etkili oluyorsa beğenilerimizde de önemli bir rol oynuyor. İşte burçların karakteristik özellikleri ve uyumlu taşlarına göre hediye seçenekleri

Hareketli Koç Burcu

Koçlar genel olarak yönetici ruhlu, hareketli, cesur ve inatçı olarak bilinir. Koç burcunun olumlu yönlerini ortaya çıkarması ve olumsuz yönlerini nötrlemesi için mücevherde tercih etmesi gereken taşlar; elmas, ametist, zümrüt ve yakuttur. Hediyenin sahibi daha olgun yaşlarda ise öncelikli olarak elması, daha genç ise de ametisti rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Ürüne gitmek için tıklayın.

Azimli Boğa Burcu

Azimli, inatçı ve tuttuğunu koparan kişiliğe sahip Boğalar için olmazsa olmaz taşlar; zümrüt, turkuaz, pembe kuvars ve akiktir. Doğadan ve doğa içinde zaman geçirmekten de çok hoşlanan Boğalar için yeşilin derin tonu zümrüt, yemekten büyük zevk duyan boğaların metabolizmasını düzenleyecek ve taşıdığı kişiye güç verecektir.

Ürüne gitmek için tıklayın.

Maceracı İkizler Burcu

Zeki, neşeli, meraklı, entellektüel ve değişken kişiliğe sahip ikizler burçları; zümrüt, yeşim, akik ve turkuaz taşlarını içeren mücevherleri tercih edebilirler. Zümrütle değişken kişiliklerini dengede tutabilir ve akik sayesinde manevi bir güce kavuşup başarılara imza atabilirler. Peki hangi zümrüt derseniz, İkizler burcu için en doğru takı seçimi kesinlikle parmağı saran yüzükler olacaktır.

Ürüne gitmek için tıklayın.

Duygusal Yengeç Burcu

Burç dünyasında hassas, kırılgan, duygusal karakterleriyle tanınan yengeçler zaman zaman kendilerine zarar verebilecek bu özellikleri nötrleyecek taşların olduğu mücevherleri tercih edebilirler. Ametist, kuvars ve akik yengeç için en ideal olan doğal taşlardır.

Ürüne gitme için tıklayın.

Gururlu Aslan Burcu

Güneş’in yönettiği yüksek özgüvenli aslan burcunun gururlu ve güçlü kişiliğiyle uyum sağlayacak taşlar; akik, kuvars, ametist ve topaz taşıdır. Topaz taşı aslan burçlarının cesaretini ve gücünü daha da arttıracaktır.

Ürüne gitmek için tıklayın.

Akıllı Başak Burcu

Akılcı Merkür tarafından yönetilen ayrıntıcı ve titiz başak burçlarının sihirli taşları; ametist, akik, turkuaz, sitrin ve topaz taşıdır. Daha pozitif, güçlü ve sakin olmak için bu değerli taşlardan topazı mücevherlerinde tercih edebilirler.

Ürüne gitmek için tıklayın.

Zarif Terazi Burcu

Zarafetlerini mücevherlerine yansıtan Venüs’ün yönettiği teraziler, kibar ve sakin kişiliğe sahiptirler. Akik, turkuaz, mercan, pembe topaz ve yeşim taşlarının hakim olduğu mücevherler terazilerin ruhlarına iyi gelecektir.

Ürüne gitmek için Tıklayın.

Sadık Akrep Burcu

Sır tutmayı bilen, ciddi ve duygusal akrep burçları mücevherlerinde ve diğer aksesuarlarında pembe kuvars, ametist, mercan ve yakut taşlarını kullanabilirler. Yakut taşı tutku ve aşkı temsil ettiği için bu taş akreplerin kişisel özellikleriyle uyumlu olacaktır.

Ürüne gitmek için tıklayın.

İyimser Yay Burcu

Cana yakın, iyimser ve şanslı bir burç olan yay için en uygun taşlar; turkuaz, mavi akik, ametist, topaz ve safir. Yaylar pozitif enerjilerinin kaynağını mücevherlerde turkuaz ve safirden almaya devam edebilirler.

Ürüne gitmek için tıklayın.

Güçlü Oğlak Burcu

Güçlü ve özgüvenli yapılarıyla başta iş hayatı olmak üzere iddialı bir kişiliğe sahip olan oğlakların değerli taşları; oltu, akik, yakut, kehribar, mercan ve kuvars. Dürüstlüğün ve gücün temsilcisi yakut taşı sayesinde oğlak burcunun karakteri ile mükemmel bir uyum sağlayacaktır.

Ürüne gitmek için Tıklayın.

Özgür Ruhlu Kova Burcu

Özgürlüğe aşık kovalar mücevherlerinde; turkuaz, mavi akik, ametist, zirkon, kuvars ve yeşim taşlarını tercih ederek tehlikelerden korunabilir, mutlu ve huzurlu bir hayat geçirebilirler. Zümrüt ise kova burçlarının en fazla enerji aldığı taştır.

Ürüne gitmek için tıklayın.

Gizemli Balık Burcu

Gizemli, duygusal ve alçakgönüllü balıklar; mercan, ametist, ay taşı ve kuvars taşlarını takılarında tercih edebilir ve zayıf yönlerini daha dengeli bir hale getirebilirler.

Ürüne gitmek için tıklayın.

Siz de burçlara özel mücevher modelleri ile kendinizi daha enerjik, rahat hissetmek ve hayatınızı kolaylaştırmak isterseniz doğal taşlarla bezenmiş özel tasarımlı mücevherlere hayatınızda yer verebilirsiniz.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir