Kova Burcu Kadınlarını Mutlu Edecek Hediye Önerileri

Doğum gününüz kutlu olsun Kova burcu kadınları! Yaratıcılığın bucu olan Kova, renkli, sosyal ve arkadaş canlısı insanlardan oluşurken Kova kadınlarına doğum günü hediyesi seçerken onların burç özelliklerini ve zevklerini merceğe almak doğru olacaktır. Siz de bir Kova burcu kadını için hediye arayışındaysanız bu önerilere mutlaka kulak verin…

Altın zincir kolyeler için tıklayın.

Hava grubunun sabit burcu Kova’ların yönetici gezegeni Satürn ve Plüton’dur. Koyu mavi, gece mavisi ve yeşil renk seven Kova’ların şanslı sayısı 4, uğurlu günü ise Pazar’dır. Kova burçlarının hayal güçleri sınırsızdır ancak düşünceleri bulundukları anın ötesinde, akılcı ve sezgiseldir.

altın halka küpeler için tıklayın.

Kova burcu insanları sevecen tavırları ile tanınırlar. Irk, cinsiyet ve sosyal durumuna bakmaksızın, herkesin ayni olanaklara sahip olmasını isterler. Modern görünüşlerine karşın, inatçı ve sabit fikirli olabilen Kova’lara kendileri istemedikçe yaklaşmak zordur çünkü ne kadar dostça davranırlarsa davransınlar, arada her zaman bir mesafe bırakmayı severler.

Pırlanta zümrüt yüzükler için tıklayın.

Kovalar en bağımsız ve özgür ruhlu burçlardır. Özgürlükleri için savaş verirken en güzel aşkları yaşarlar. Dost yanlısı yapılarıyla çevreleri kalabalıktır, arkadaş çevrelerinden birine aşık olma ve evlenme olasılıkları yüksektir.

baget pırlanta bileklikler için tıklayın.

Bir Kova kadınıyla yaşamak son derece eğlenceli ve hareketlidir. Çocukları kova annelerini çok sever ve onların her anlattığı şeyi ilgiyle dinlerler. Akademik kariyer yapmaya müsait bir zihin kapasiteleri vardır. Gerçek dostlarından asla vazgeçmezler Çocukluk anılarına bağlı ve hala bazı küçük eşyalarını korumakta ısrarcıdırlar.

Stilleri ile her zaman konuşulan Kova’lar kıyafet seçimlerinde oldukça cesurdur. Aksesuar ve takı tercihlerine de özgür ruhlarını yansıtan Kova’lar eski ve yeniyi karıştıran zamansız stilleriyle ilgi toplarlar. Bir Kova kadınını mutlu edecek en özel hediye, onların stillerine uygun, modası asla geçmeyecek mücevherler olacaktır…

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir