Sezonun En Şık Evlilik Hediyelerini Seçiyoruz

Eylül düğünlerine merhaba! Pek çok çiftin yaz sezonu yerine tercih ettiği sonbahar sezonu yine rengarenk düğünlere sahne olacak. Bu düğünlerde de elbette en şık hediyeler özenle seçilip gelinleri mutlu edecek. Düğün hediyenizin zamansız, şık ve çok özel olmasını istiyorsanız sizin için seçtiğimiz hediye alternatiflerine mutlaka göz atın!

22 Ayar Altın Bilezikler

Düğünlerin vazgeçilmez hediyelerinden olan 22 ayar altın bilezikler, Altınbaş’ın genç ve modern yorumları ile her stilden kadının vazgeçilmez takısı olmaya hazır. Yenilikçi 22 ayar altın bilezik modellerini mutlaka incelemelisiniz.

Pırlanta Yakut Kolyeler

Derin ve tutkulu bir aşkın sembolü olan yakutlar, düğün hediyesi olarak tercih edilebilecek değerli taşlardan. Altınbaş’ın göz alıcı tasarımları ile ele aldığı pırlanta yakut kolyeler harika bir düğün hediyesi alternatifi olarak karşınızda…

Pırlanta Zümrüt Küpeler

Sultanların, leydi ve prenseslerin tercihi zümrütün asaletini taşıyan Altınbaş Pırlanta Zümrüt Küpeler, unutulmaz düğün hediyeleri olmaya aday. Çarpıcı tasarımlara sahip pırlanta zümrüt küpelerin farklı modellerini mercek altına almayı unutmayın!

Pırlanta Kolye ve Gerdanlıklar

Kadınların vazgeçilmezi pırlantalar, kolye ve gerdanlıkları süslediğinde daha da özel bir yere oturuyor. Her gelin adayının boynunu süslemesini isteyeceği pırlanta kolye ve gerdanlık modelleri, Altınbaş’ta sizi bekliyor.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir