Burçlara Uygun Saç Modelleri

Her burcun karakteri, kişisel özellikleri, zevkleri, stilleri farklı olduğuna göre kıyafet zevkleri de makyaj stilleri de saç modelleri de farklı beğenilerin etkisinde diyebiliriz. Hangi burç nasıl saç modellerinden hoşlanır? diye merak ediyorsanız burçlara göre saç stilleri bu yazıda sizi bekliyor…

Koç Burcu

Ateş elementinin öncüsü Koç’lar, cesur, canlı ve aktiftir. Hızlı karar değiştiren, pratik olan ve gün içinde pek çok yere yetişecek Koç kadınları için modern tarzda kesilmiş hareketli bir saç en uygunudur. Ancak Koç burçları için saçın toplanabilecek uzunlukta olması da oldukça önemlidir.

Boğa Burcu

Toprak elementinin sabiti Boğa’lar güvenilir, sabırlı ve inatçıdır. Aklı başında ve ayağı yere basan Boğa kadınları abartılı saç modellerinden hoşlanmazlar. Doğal dalgalar ve düz fönlü, uzun saçlar Boğa’lar için uygun modellerdir.

İkizler Burcu

Hava elementinin değişkeni İkizler, hareketli ve sevecendir. Kolay iletişim kuran ve aktif bir sosyal yaşamı olan İkizler kadınları değişikliğe açık oldukları için kullanışlı, kolay şekil alan ancak bir o kadar da doğal modelleri kendilerine yakıştırırlar.

Yengeç Burcu

Su elementinin öncüsü Yengeçler, naif, duygusal ve sevecendir. Güvenmediği kişileri kendine yaklaştırmayan Yengeç kadınları uzun, dalgalı ve doğal saçları kendine en çok yakıştıran burçlardır.

Aslan Burcu

Ateş elementinin sabiti Aslan’lar asalet ve ihtişamları ile adından söz ettirirler. Doğal ve sade bir saç modeli aslan kadınına göre değildir. Bu sebeple gösterişli, dikkat çeken, çarpıcı ve yenilikçi saç modelleri tam aslan burcu kadınlarına göredir ve onlar sık sık saç stillerini değiştirmekten çekinmezler.

Başak Burcu

Toprak elementinin değişkeni Başak, mükemmeliyetçiliği ile bilinir. Dağınıklıktan hoşlanmayan Başak kadınları saçlarının da her daim düzgün ve bakımlı olmasını isterler.

Terazi Burcu

Hava elementinin öncüsü Terazi, cazibeli, eprili, konfora ve lükse düşkün bir burçtur. Terazi kadınlarının tercih ettiği saç modeli kesinlikle sade, şık; ama bir o kadar da dikkat çekici olur.

Akrep Burcu

Su elementinin sabit burcu Akrep, ne istediğini bilen, hedefine odaklanan bir burçtur. Mükemmel şekillendirilmiş saçlar , yumuşak ve kadınsı modelleriyle her daim bakımlı görünmek onların işidir.

Yay Burcu

Ateş elementinin değişkeni Yay burcu, bağımsız özellikleriyle bilinirler. Hem stillerinin hem de saçlarının da özgür olmasını isterler. Yumuşak ve omuzlara dökülen saç modellerini kullanmayı tercih eden Yay burçları, toplu ve yapışık saç modellerinden hoşlanmazlar.

Oğlak Burcu

Toprak elementinin öncüsü Oğlak burçları, sorumluluk sahibi, güvenilir, hırslı ve çalışkandır. Sağlam duruşlarını saçlarına da yansıtan Oğlak kadınları, her bir telin kusursuz ve yerli yerinde durmasını isterler. Düz fönlü ya da kusursuzca toplanmış saçlarıyla kendilerini belli ederler.

Kova Burcu

Hava elementinin sabit burcu Kova’lar prensip sahibi ve mücadelecidirler. Modern, ışıltılı ve bakımlı görünen saç modelleri tam onlara göredir. Hem stillerine, hem makyajlarına hem de saçlarına maksimum özen gösterirler.

Balık Burcu

Su elementinin değişkeni Balık burçları, romantik, duygusal ve güçlü sezgilere sahiptir. Hassas ve duygusal karakterleri saçlarına da yansıtan Balık burçları, boya gibi kimyasal uygulamalardan uzak dururlar ve saçlarında doğal modeller tercih ederler.

Total
0
Shares
Facebook 0
Tweet 0
Pin 0
Reddit 0
Mail 0
WhatsApp 0

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.