Sevgililer Günü, Çiçek Buketleri ile Renklensin

Birbirini seven iki insan için her gün özel olsa da, kim bir günü özel kılmak istemez ki? Aşk, yaşı ne olursa olsun, kalbi atan herkesin yüreğinin bereketidir. O sebeple dünyanın her yerinde, her çift büyük bir coşkuyla bu günü bekler. Bugünü özel kılan şey ise yılda bir gün de olsa diğer günlerden farklı bir özen içine girmektir. Sevgilini ne kadar iyi tanıdığını gösteren bir hediye ve onu en iyi anlatan çiçek, sizi, onun gözünde daha değerli kılacaktır.

Sevgililer Günü Olmazsa Olmazı: Gül

Sevgililer Günü çiçek seçenekleri arasında ilk akla gelen, tutkunun ve aşkın sembolü olan kırmızı güllerdir. Kırmızı gülü kaç adet verdiğiniz ise farklı anlamlara gelebilir.

Güller hakkında sayının önemi oldukça fazladır. Genelde hediye edilirlerken tek sayılarda tercih edilirler. Kısa yoldan ona “Seni seviyorum.” demek için tek bir gülü, o günkü buluşmanızda ona hediye edebilirsiniz. Ama ona koca bir buket gül verirseniz hayranlığınızı göstermiş olursunuz. Çift gül ise sizin ve sevgilinizin kendisini ifade ettiği için ilişkinizi temsil eder.

Çiçek Diyarının Büyülüsü: Lilyum Çiçeği

Aşkınızın görkemini tek bir çiçek ifade edebilir mi diye kara kara düşünüyorsanız lilyum çiçeğinden haberiniz yok demektir. Aşkınızın içindeki en değerli duygular olan inanç, saflık, masumiyet ve tutku, lilyum çiçeği buketi sayesinde tek kelime etmeden hatırlatılır sevgilinize. Aşkınıza ne kadar güvendiğinizi de bu sayede haykırabilirsiniz.

Nadide Bir Güzellik: Orkide

Sevgilinize, sizin gözünüzde ne kadar nadide olduğunu ve güzelliğiyle sizi ne kadar büyülediğini anlatmak istiyorsanız, orkide çiçeği sizin yerinize dile gelecektir. Sevgiyi anlatan pembe orkide, saflığı, mutluluğu ve aşkı anlatan beyaz orkideyle birleştiği zaman, aklınızdan geçen duyguları tek bir demette toplayabilirsiniz.

Sevginizi en iyi anlatmanın yolu, sadece çiçekçiye uğrayıp çiçeklerin anlamını bilmekten geçmiyor. Emek vererek büyüttüğünüz bir çiçeği de hediye edebilirsiniz. Aylar öncesinden alacağınız kırmızı lale soğanını, her gün sevginizle ve sabrınızla yetiştirirseniz 14 Şubat geldiği zaman ona aşkınızı itiraf edebilirsiniz. Aynı zamanda sabrınızı ve aşkınız için harcadığınız zamanı da ona sunabilirsiniz.

Ürüne gitmek için tıklayın.

Altınbaş, En Özel Günlerinizde Yanınızda!

Eğer bu özel günü sadece bir çiçekle geçiştirmek istemiyorsanız, güzel ve anlamı olan bir Altınbaş kolye ile hediyenizi taçlandırabilirsiniz. Ya da sevgilinizin ışıltısını arttıracak ışıltılı bir çift küpe ile onu havalara uçurabilirsiniz. Her güzel şey gibi aşk da emek ister. Sizden sevgilinizin beklediği şey aslında hediye değil, hediye seçimlerinde ne kadar emek harcadığınızdır. Neden şimdiden düşünmeye başlamıyor ve en yakınınızdaki Altınbaş mağazasına uğramıyorsunuz?

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir