Bu Yaz da Tüm Gözler Üzerinde: ‘All Eyes On You Koleksiyonu’

MÖ 106-43 yılları arasında yaşamış çok değerli filozof Marcus Tullius Cicero’nun bir sözü vardır: “İnsan hayatını yöneten, akıl değil, talihtir.” Kendini aklın yoluna vermiş bir düşünürün böyle bir söz etmesi çelişkili gelebilir; ancak yine de Cicero’ya hak vermemek elde değil. İnsan hayatında şansın payını kim hafife alabilir?

Hayatla talih arasındaki bu yadsınamayacak ilişki sebebiyle insanoğlu yüzlerce, hatta binlerce yıldır şansını döndürecek yollar arıyor. Kimi zaman kayan bir yıldızın ardından dilek tutuyor; kimi zaman çareyi dört yapraklı bir yoncada arıyor veya kem gözlerden korunmak için üzerine ufak bir göz figürü iliştiriyor. Böylece kişinin kendini koruma ve kendisi için en iyi isteme güdüsü perçinleniyor. Herkes kendini iyi hissedeceği yollarda yürümek istiyor.

Tam da bu bakış açısından yola çıkarak Altınbaş tarafından kendinizi çok daha iyi hissetmeniz için tasarlanmış All Eyes On You Koleksiyonu bu sezonda da dikkatlerinizi üzerinize çekmeye devam ediyor. ..

Etkileyici gücünü göz figürünün sembolik değerlerinden ve pırlantanın ışıltısından alan koleksiyona yonca, nal, yıldız, fiyonk figürleri eşlik ediyor. Bu figürler arasından kendinize, stilinize ve inançlarınıza en yakın hissettiklerinizi seçerek günlük hayatınıza hoş bir renk katabilirsiniz. Koleksiyonun ilham kaynağı olan göz tasarımlarında ise çok daha zengin bir seçki sizleri karşılıyor.

All Eyes On You Koleksiyonu tasarımlarında pırlantanın yanı sıra safir taşların da kullanılması dikkat çekiyor. Herkesin kendine uygun bir parçayı mutlaka bulabileceği koleksiyon hayatınıza şans getirecek tasarımlardan oluşuyor. Günlük kombinlerinize zarif bir dokunuş yapacak bu tasarımlarla tüm dikkatleri üzerinize çekebilir; kendinizi çok daha iyi hissederek şansın kapılarını arayabilirsiniz.

Total
0
Shares
Facebook 0
Tweet 0
Pin 0
Reddit 0
Mail 0
WhatsApp 0

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.