Sezonun Öne Çıkan 10 Pırlanta Tektaş Modeli

Aşkın en romantik anını yaşatan evlilik tekliflerinin baş aktörü olan tektaş pırlanta yüzükler, dünyada da ender bulunan ve en dayanıklı taşlardan biri olan elmasların özenle işlenerek eşsiz bir pırlantaya dönüşümü ile Altınbaş’ta yeniden anlam kazanıyor. Doğada eşsiz duruşu ile simgelenen tektaş yüzükler özellikle evlilik teklifi, yıldönümü ya da sevgililer günü gibi özel günlerde ve en özel anlarda en nadide ve en ince hediyelerden biri olma özelliğini günümüzde de devam ettiriyor.

Ürüne gitmek için tıklayın.

Naif duruşu ve şıklığı ile göz kamaştıran pırlanta yüzük modelleri Altınbaş’ın ince işçiliği ile bir araya gelerek ruhunuzu yansıtan modelleri bir araya getirdi. Altınbaş pırlanta yüzükler her zevke ve her tarza uygun damla, kalp, yuvarlak taş modelleri ve farklı montür seçenekleriyle aşkın zarif ve ince ruhlu halini ortaya koyuyor. Hayranlık uyandıran bu birbirinden eşsiz yüzükler ile ister kendinizi isterseniz de sevdiklerinizi şımartın.

Ürüne gitmek için tıklayın.

Pırlanta tektaş yüzükler ile doğru stiller yaratabilmek için bazı özel detaylara da dikkat etmeniz gerekebilir. Şıklığınızı tamamlayabileceğiniz pırlanta tektaş yüzükleri kombinlerken kullanmayı düşündüğünüz diğer kıyafetlerinizi ve aksesuarlarınızı da göz önünde bulundurmalısınız. Eğer aşırı iddialı ve gösterişli kıyafetler ve aksesuarlar kullanıyorsanız pırlanta tektaş yüzüklerinizi biraz daha sade şekilde tasarlanmış olanlardan tercih etmelisiniz.

Ürüne gitmek için tıklayın.

Stilinizde dengeyi oluşturabilmek ve dikkatlerin sadece tek bir noktaya çekilmemesi için her zaman bu kurala dikkat etmelisiniz. Bunun dışında tektaş pırlanta yüzükleri dilediğiniz şekilde farklı stilleriniz içerisinde kombinleyebilir ve hayalinizdeki stilleri gerçeğe dönüştürmeye başlayabilirsiniz.

Ürüne gitmek için tıklayın.


Farklı karat ve tasarımlarla sizlerle buluşan Altınbaş’ın tektaş pırlanta yüzükleri, zamanın moda anlayışına uygun şekilde ince işçiliklerle hazırlanarak bir araya getirildi. İster keskin ister oval kesimli tektaş pırlanta yüzük modellerini tercih edin. 

Ürüne gitmek için tıklayın.

İhtişamı ve göz alıcı tasarımlarıyla yeni bir trend oluşturmaya yardım edecek olan Altınbaş tektaş yüzükler güçlü kadınların en nadide aksesuarlarından biri olacak. Siz de eşsiz duruşu ile sizi aşkın büyüsüne doğru çeken tektaş yüzüklerden birini tercih edin ve hem sizin hem de sevdiğiniz kişi için unutulmaz bir deneyim yaşama fırsatı kazanın. 

Ürüne gitmek için tıklayın.


Altınbaş’ta sizleri bekleyen baget yüzük ve tektaş yüzük modelleri sonsuza kadar sürecek büyük aşkların simgesidir. Bir ömür boyu parmağınızda taşıyabileceğiniz ve aşkınızın ışıltısını dışarı yansıtan tektaş pırlanta yüzük modelleri ile benzersiz bir stil yakalayabilirsiniz.

Alternatif, spor ve klasik giyim stillerine uyum sağlayabilen diamond tektaş pırlanta yüzükleri günün her anında tüm stilleriniz ile birlikte kombinleyerek kullanabilirsiniz. Sevgililer günü, anneler günü, doğum günü, evlilik yıldönümü gibi özel günlerde sevdiklerinize armağan edebileceğiniz pırlanta tektaş yüzük modellerini seçerken karat özelliklerine ve karat gibi diğer özelliklerine de dikkat etmeniz gerekebilir.

Ürüne gitmek için tıklayın.

Pırlantaların berraklık özellikleri, pırlantanın içerisindeki belirleyici özelliklerin olup olmadığı durumunu niteler. Taşın iç kısmındaki lekelerin derecesiyle doğru orantılı olan berraklık ölçüsü pırlantalar için son derece önemlidir. Kemerde yer alan lekeler pırlantanın değerini daha az etkilerken, lekelerin farklı açılardan görünür halde olması pırlantanın değerini düşürecektir. Eğer gözle görülür leke olmamasını istiyorsanız “VS2” ya da daha yüksek dereceye sahip olan pırlantalar seçmeniz yeterli olacaktır.

Ürüne gitmek için tıklayın.

Pırlanta yüzük fiyatları seçeceğiniz modelin tasarım detaylarına göre değişkenlik gösterebilir. Fakat Altınbaş dünyasında sizi bekleyen tektaş pırlanta yüzükler arasında herkesin bütçesine uyum sağlayabilecek birbirinden özgün tasarımlı tektaş pırlanta yüzük modelleri bulunmaktadır. Bütçenize uygun ve moda trendlerine uyumlu şekilde tasarlanan pırlanta tektaş yüzüklere göz atarak sizler de kendi ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun olan pırlanta tektaş yüzükleri seçebilirsiniz.

Total
22
Shares
Facebook 22
Tweet 0
Pin 0
Reddit 0
Mail 0
WhatsApp 0

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.