Beyonce, Kobe Bryant İçin Söyledi

26 Ocak’ta tüm dünya ünlü NBA yıldızı Kobe Bryant’ın geçirdiği helikopter kazası haberi ile yasa boğulmuştu. Kazada Bryant, kızı Gianna ve yedi kişiyle birlikte hayatını kaybetti. 24 Şubat akşamı Kobe Bryant ve kızı Gianna için bir anma töreni düzenlendi. Bu tarih özellikle seçilmişti çünkü ‘24’, Kobe’nin forma numarasıydı. ‘2’ ise kazada ölen küçük kızı Gianna’nın forma numarasıydı aynı şekilde.

Kobe Hayranları İzdiham Oluşturdu

Los Angeles Lakers’ın arenasında, Stapes Center’da düzenlenen anma töreninde Kobe’nin eşi Vanessa Bryant, Michael Jordan ve Shaquille O’Neal konuşmalar gerçekleştirdi. arene tıklım tıklım doluydu, arenanın dışında ise binlerce kişi toplanmıştı.

Beyonce, Kobe’nin En Sevdiği Şarkısıyla Sahnedeydi

Beethoven’ın “Moonlight Sonata” nın bir bölümüyle başlayan anma töreni, Alicia Keys, Christina Aguilera gibi isimlerin sahnesiyle sürdü. Daha sonra sahneye çıkan Beyonce ise geceye damga vurdu. “Ben buradayım çünkü Kobe’yi seviyorum ve bu onun en sevdiği şarkılardan biri” diyerek ‘XO’ isimli şarkısını seslendirdi. Hemen ardından seslendirdiği ‘Halo’ya ise adeta tüm arena eşlik etti. Binlerce insanı bir araya getiren bu özel gecede Kobe’nin hatırası onurlandırıldı.

Total
0
Shares
Paylaş 0
Tweet 0
Pin'le 0
Paylaş 0
Paylaş 0
Paylaş 0

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir