İlham Veren Yatak Odası Dekorasyon Stilleri

Bahar ayları evleri yeniden dekore etmek, ufak dokunuşlarla havasını değiştirmek için harika dönemler. Yatak odaları da sık sık stil değişikliği yapmak istediğimiz alanlar arasında başı çekiyor. Yatak odanızı yenilerken ilham alabileceğiniz 2020’nin en gözde dekorasyon stillerini sizin için derledik.

Pudra tonları, turuncular, bakır ve pirinçler, bu sezon yatak odalarına sıcaklık aşılıyor. Yatak üzerinde bol yastık kullanımı ve ilgi çekici yatak başlarını da plana dahil ettiğimizde yatak odanıza bakmaya doyamayacaksınız.

Yeşil duvarlar, hem oturma odalarında hem de yatak odalarında huzur katsayısını artırıyor. Doğal ahşap dokuları ve canlı bitkileri de dekorasyona mutlaka dahil etmelisiniz.

Yatak odalarında bitki kullanımının dozunu ayarlamak sizin elinizde. Daha cozy bir görüntü için hasır sepetlere ve bol bol yatak örtüsüne de ihtiyacınız olacak.

Yatak başlığı kullanmak yerine yastık ve minderleri duvara dayayabilir ve hemen yatağın üzerine bir çerçeve rafı monte edebilirsiniz. Küçük bitkiler, çerçeve içinde resimler, desenler, şık ve doğal bir yatak odasının kapılarını aralıyor.

Dağınık bir görünüm çok da size göre değilse daha düzenli ve aydınlık bir görünüm için beyazın dozunu artırabilirsiniz. Duvar dekorasyonunda çıta kullanımının da en popüler olduğu sezondayız.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir