İlham Veren Mutfak Dekorasyon Stilleri

Evlerimizin en çok vakit geçirdiğimiz alanlarından biridir mutfaklarımız. En lezzetli yemekleri hazırladığımız, kahvemizi yudumladığımız, keyifli sohbetleri paylaştığımız mutfaklarımızın düzenli, uyumlu, şık ve iç açıcı olması için size ilham veren dekorasyon önerileri hazırladık…

Aydınlık, Düzenli, İç Açıcı

Tezgah altı dolapları açık grilere, ıhlamur yeşillerine, açık lavanta tonlarında üst mutfak dolaplarını ise beyaz renkte kullanmak son yılların en popüler trendi. Bu tip bir mutfak dekorasyonunu retro fayans ve yer döşemeleri ile tamamlamayı unutmayın.

Nostaljik ve Romantik

Nostaljik mutfaklar, eskinin sıcaklığını yansıtarak mutfakları içinden çıkmak istemediğimiz yaşam alanları haline getiriyor. Doğal görünümlü ahşaplar, nostaljik kulplar ve pastel tonlar bu stilin anahtar parçaları…

Stil Sahibi ve Doğal

Farklı stilleri birbirine karıştırmaya ne dersiniz? Modern mutfak dolaplarınızı, ankastre beyaz eşyalarınız olduğu gibi kalırken yer ve duvar fayanslarını vintage olanlarla değiştirerek bu stile ulaşmanız mümkün!

İç Isıtan Tonlarda ve Düzenli

Ahşabın sıcaklığı vazgeçilmezimiz olmaya devam ediyor. İskandinav stildeki mutfaklar gözde konumlarını sürdürürken, mutfaklara düzen getirmek çok önem taşıyor.

Şık, Rustik, Cool

Soğuk grileri, mermer dokuları bakır kulplar, bakır aydınlatmalar ve aksesuarlarla bir araya getirerek bu cool stili yaratmak çok kolay.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir